Presunúť na hlavný obsah

Svadba známej Slovenky pripomína rozprávku: On sa bál, že bude afektovaná modelka a ona, že on bude nudný právnik

Slovenské celebrity

Známa modelka Soňa Štefková si cez víkend povedala „áno“ so svojím snúbencom, s ktorým má dcérku Lily. Svadba bola naozaj rozprávková a nevesta nádherná.

Ďalšia svadba v našom šoubiznise. Soňa Štefková, dlhoročná modelka a bývalá misska si cez víkend povedala „áno“ so svojím snúbencom Erikom v priestoroch nádhernej Wiegerovej vile. Svadba sa konala pod holým nebom a dvojica sa podelila so svojimi fanúšikmi o pár záberov zo svojho dňa D.

Čítajte tiež: Štýlová svadba ako z filmu: Známa Slovenka sa vydala, nevesta so ženíchom sa poriadne odviazali

Nádherná nevesta a svadba ako z rozprávky

Soňa mala na sebe svadobné šaty s čipkovaným korzetom a dlhým závojom a vlečkou. Bola z nej nádherná nevesta, jej krásu a prirodzenosť zvýraznil práve princeznovský štýl šiat, ktorý sa k jej jemným črtám hodil. Ženích zvolil na tento výnimočný deň smotanový oblek v prírodnom duchu. Letná svadba pod holým nebom, v obklopení zelene a štýlových dekorácií pôsobila veľmi vkusne. Celú atmosféru dotvorili lamy alebo alpaky, s ktorými si zhotovili aj svadobnú fotografiu. 

On si myslel, že bude afektovaná modelka, ona, že bude nudný právnik

Dvojica tvorí harmonický pár už niekoľko rokov, napriek tomu, že na začiatku mali voči sebe navzájom predsudky. Dnes to pôsobí veľmi úsmevne a milo. Ako sama modelka prezradila:

„On sa bál, že budem afektovaná modelka. Ja som sa bála, že bude nudný právnik. Nič z toho sa nestalo,“ poznamenala vtipne a zároveň dodala:

„Namiesto toho sme vytvorili pár, ktorý bol už po pár dňoch tak neuveriteľne zladený až som mala pocit, že ho poznám odjakživa. Že prišiel, aby ma doplnil.“

Životná láska, pri ktorej našla kľud

Soňa po boku, dnes už manžela, žiari a cítiť z nich úprimnú lásku nielen počas ich svadobného dňa, ale aj predtým kedykoľvek sa spolu objavili na verejnosti.

„Keď sme sa začali stretávať, nemala som motýle v bruchu, ani som neskákala dva metre nad zemou. Cítila som “len” nádherný pokoj, ktorý prechádzal celým mojím telom a zvláštne uvedomenie, ktoré ma celú napĺňalo. Nie, Ty nie si žiadna bláznivá láska, ani lekcia, ktorú mi život poslal, aby som sa niečo naučila,“ dodala s vďakou. 

Neprehliadnite: Sú mladí a napriek tomu oslavujú už 22. výročie: Jeden z najstabilnejších slovenských párov je ako reklama na šťastie