Presunúť na hlavný obsah

Slávnostné zakončenie MFF v Karlových Varoch 2024: Dychberúca Karolína Kurková, okúzľujúca Klára Issová a ďalší

Zahraničné celebrity

Medzinárodný filmový festival v Karlových Varoch 2024 je u konca a opäť potvrdil, že sa radí medzi najprestížnejšie udalosti roka. Na slávnostnom zakončení nechýbal prezident festivalu Jiří Bartoška s manželkou, ako aj ďalšie osobnosti z oblasti kinematografie.

Týždenný filmový sviatok v podobe Medzinárodného filmového festivalu v Karlových Varoch je u konca a pri tejto príležitosti sa na červenom koberci zišli významné osobnosti kinematografie a spoločnosti. 

Čítajte viac: Róby z MFF Karlove Vary 2024: Tereza Maxová v šatách kopírujúcich krivky, hviezdna Anna Geislerová so sestrou a ďalšie

Herečky počas zlatej éry Hollywoodu udávali štýl a než nastúpili topmodelky, patrili medzi najobdivovanejšie ženy. Počas záverečného dňa sme sa mohli presvedčiť o tom, že právom. Známe herečky ako Klára Issová, Anna Geislerová, Eliška Kadeřávková či Jitka Schneiderová zvolili pri tejto príležitosti pôvabné róby, v ktorých pôsobili ako dámy. Strhujúcu pozornosť na seba upriamila aj česká topmodelka svetového formátu, Karolína Kurková, ktorá si obliekla ružové kvetinové šaty. Najvýznamenjšou osobnosťou spätou s festivalom je prezident festivalu Jiří Bartoška, ktorému robila spoločnosť, ako vždy, manželka Andrea. Tá zvolila pásikavú róbu v červeno-fialovom prevedení a pôsobila ako skutočná pravá dáma.

Mohlo by vás zaujímať: Moët párty na MFF Karlove Vary 2024: Štýlová Hana Vagnerová, neprehliadnuteľná Andrea Verešová a ďalšie

Karolína Kurková


Klára Issová


Eliška Křenková


Jiří Bartoška s manželkou Andreou


Anna Geislerová a Marek Eben


Jitka Schneiderová

Kto sa vám najviac páčil?

spolu hlasovalo 299 ľudí