Manželova známa spravila na našej svadbe túto vec: Všetko som zistila až na druhý deň

Naša svadba bola pre mňa a Milana tým najkrajším dňom, až dokým som na druhý deň nezistila niečo, čo mi dokonalý dojem z nášho dňa pokazilo.

Zistila som to až na druhý deň po svadbe

Zistila som to až na druhý deň po svadbe

Zdroj: Profimedia

Od začiatku som vedela, že práve on je mužom, s ktorým chcem stráviť zbytok svojho života. Napriek tomu, že všetko s ním bolo také, ako som si to vždy predstavovala, o jednej veci som nevedela. Všetko som zistila až po svadbe. 

Prečítajte si: Je pravda, že za život stretneme len jednu pravú lásku? A ak áno, čo potom znamenajú všetky ostatné?

Milan je narozdiel odo mňa veľký detailista a má rád všetko pod kontrolou. Keďže ja nie som veľkým fanúšikom akéhokoľvek organizovania a plánovania, rozhodol sa, že celú prípravu svadby zariadi jeho známa z minulosti. Plánovala svadby už niekoľko rokov a jeho kamaráti mu ju ako prvú odporučili. V práci som toho mala dostatočne veľa, a preto ma to samozrejme potešilo. Dotyčnú dámu som nepoznala, ale jej práca sa mi podľa fotografii páčila.

Toto sa nakoniec stalo

Náš svadobný deň bol nádherný do posledného momentu, a práve kvôli tomu som sa tešila na fotografie, ktoré nám mali pripomínať každý moment tohto výnimočného dňa. Svadobná organizátorka tvrdila, že fotografa nepotrebujeme, keďže ona sama má spravený kurz a o všetko sa postará. Nemala som s tým problém a verila som, že to všetko zvládne sama. Na druhý deň som jej písala, aby mi aspoň pár fotografií poslala. Ospravedlnila sa s tým, že nestihla zachytiť všetko, ale zopár mi ich poslať môže. Poslala mi presne 20 fotografií a ani na jednej sme neboli my dvaja. Boli tam fotky hostí, výzdoby, priestoru, ale my s Milanom sme mali len jednu fotografiu z tanečného parketu a aj tam som vyzerala strašne. Keď som chcela vedieť dôvod, bez servítky napísala toto: "Hádam si si nemyslela, že sa budem tešiť z vašej svadby a že budem taká hlúpa a spravím vám dokonalé a zamilované fotografie." Celé som to nepochopila a preto ma zaujímala Milanova verzia. On o ničom však netušil a prekvapilo ho to rovnako ako mňa. Hoci ju poznal cez kamaráta a občas sa na nejakej spoločnej akcii stretli, nikdy nič spolu nemali. Ešte v ten deň jej zavolal a ona mu do telefónu povedala toto: "Roky som ťa milovala a keďže ty si ma nikdy reálne ako potencionálnu partnerku nevnímal, chcela som sa ti aspoň takto pomstiť. Na fotografie zo svadby obaja zabudnite." Dodnes nechápem tomu, ako môže byť žena taká zúfalá ako ona?

Mohlo by vás zaujímať: Neveru som vo vzťahu nikdy netolerovala: Všetko zmenila správa, ktorú dostal môj muž od milenky

Foto:
Profimedia
Zdroj:
fem

Súvisiace články

PlniElanu.sk

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba