Najkrajšie tenistky dokazujú, že tento šport dokáže byť poriadne sexi: V horúcom rebríčku sú aj krásne Slovenky

Medzi najlepšími tenisovými hráčkami sveta sa nachádzajú aj sexi krásky, ktoré okrem športového talentu zdedili aj ďalší dar od Boha. Krásu!

Svetové tenistky, ktoré majú okrem športového nadania aj poriadny sexepíl!

Svetové tenistky, ktoré majú okrem športového nadania aj poriadny sexepíl!

Zdroj: instagram.com/annakournikova

Najkrajšie tenisové hráčky sveta nás presvedčili, že aj tenis dokáže byť poriadne sexi! Pozrite si najpríťažlivejšie tenistky, ktoré okrem športových výkonov zaujali vzhľadom.

Prečítajte si aj: V akých autách jazdia slávne celebrity? Ryan Gosling k šťastiu veľa nepotrebuje, Angelina Jolie vás výberom prekvapí

Eugenie Bouchard

Kanadská profesionálna tenistka známa pod prezývkou Gennie je považovaná za najpôvabnejšie tenistky. Úspešnú športovkyňu poznajú ľudia pre jej roztomilosť a očarujúcu osobnosť. Pri pohľade na ňu, vám asi nemusíme vysvetľovať, prečo jej patrí horúce miesto v rebríčku najsexi tenistiek.

Ana Ivanovic

Srbská tenisová kráľovná Ana Ivanovic patrí k najkrajším reprezentantkám svojej krajiny. Okrem tenisu je tiež veľmi populárna aj v módnom biznise, vzhľadom na jej bezchybnú postavu a jemné črty tváre. Ana spolupracuje s rôznymi športovými značkami, pre ktoré sa stala tvárou. 

Maria Sharapovova

Medzi najhorúcejšie ženské tenistky nepochybne patrí ruská kráska Maria Sharapovova. Talentovaná tenistka má okrem športovej kariéry rozbehnutú aj tú modelingovú. Vďaka jej anjelskému výzoru s ňou spolupracuje množstvo kozmetických a módnych značiek, pre ktoré sa stala ambasádorkou.

Daniela Hantuchová

Slovenská tenistka, ktorej právom patrí titul najkrajšej tenistky sa okrem športových úspechov môže pochváliť aj pôvabným výzorom. Dlhonohá blondínka by si pokojne mohla vybrať aj profesionálnu dráhu modelky a zaručene by uspela. 

Anna Kournikova

Ruská kráska Anna Kournikova je vo svete známym menom nielen kvôli tenisovým úspechom. Sexi tenistka bola už niekoľkokrát na vrchole horúceho rebríčka, v ktorom hlasovali ľudia z celého sveta. Zdá sa, že svet zaujímalo viac ako vyzerá, nie aký výkon podá na kurte.

Mohlo by vás zaujímať: Tieto známe krásky svojimi sexi fotografiami prekvapili za posledné obdobie najviac: Viete, ako sa udržiavajú vo forme?

Dominika Cibulková

Svetová špička Dominika Cibulková nesmie chýbať v zozname najsexi tenistiek sveta. Úspešná Slovenka sa okrem tenisových výkonov vyznačuje aj príťažlivým vzhľadom, vďaka ktorému ju považujú mnohí fanúšikovia za absolútnu víťazku.

Foto:
SITA, Instagram osobností
Zdroj:
MB

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba