VIDEO: Zora Czoborová prezradila, čo má v jej šatníku svoje stále miesto, ale aj to, ako sa pred letom dostať do formy

Slovenská fitneska Zora Czoborová jednoznačne vie, na ktoré kúsky svojho šatníka nedá dopustiť a čomu vďačí za svoju neustále dokonalú postavu.

Niektoré kúsky v jej šatníku jednoducho nesmú chýbať

Niektoré kúsky v jej šatníku jednoducho nesmú chýbať

Zdroj: Ján Zemiar

Riadi sa hlavne pohodlím

Zora napriek svojmu vždy dokonalému outfitu nedá dopustiť na pohodlie a najradšej má oblečenie, v ktorom si oddych naozaj užije. V prvom rade sa inšpirujem pohodlím. Musím sa jednoznačne cítiť dobre. Na druhej strane mám však rada i úlety, ktoré sú tak trochu iné. Som však ale tak trochu žgrloš. V mojom šatníku totiž nájdete aj kúsky, ktoré majú i 20 rokov a chválabohu za to, že sa móda točí ako koliesko a všetko vždy príde opäť do módy. Potom to len povyťahujem. dodáva Zora.

FEMINITY TV: Pozrite si rozhovor so Zorou Czoborovou, ktorá módu, zdá sa, miluje

Prečítajte si: Známe Slovenky na červenom koberci: Lekárka Alena Pallová ohúrila šatami, neprehliadnuteľná Zora Czoborová

Na niektoré kúsky však naozaj nikdy nedá dopustiť. Patria medzi ne napríklad na mieru šité šaty od Ferka Mikloška či úžasný dlhý kožený kabát. Na čo však naozaj nedám dopustiť, to sú tepláky, tenisky, vyslovene pohodlná obuv a keďže som veľa na slniečku, tak samozrejme aj plavky.

Victoria's Secret u nej jednoznačne vyhráva

Čo sa týka obľúbených plaviek, Zora nedá dopustiť práve na túto americkú módnu značku. Už od roku deväťdesiat, kedy som bola prvýkrát v Spojených štátoch amerických a objavia som značku Victoria's Secret, mám nielen spodnú bielizeň, ale i plavky práve tejto značky. Vlastním minimálne 30 kusov, pretože sú veľmi kvalitné a aj tie, ktoré mám dlhšie, nie sú vôbec zničené.

Nenechajte si ujsť: Módna polícia: Krásna Soňa Müllerová opäť nesklamala, kto bol však najlepšie oblečenou dámou večera?

Nielen šport, ale i strava je dôležitá

Samotná Zora prízvukuje, že pri snahe o dosiahnutie vytúženej postavy treba dbať hlavne na správne stravovanie. Až 75 až 80% úspechu tvorí práve správne zvolená strava. Nejde vôbec o diéty, skôr o výber správnych potravín. Menej tukov, menej sacharidov a samozrejme menej hlúpostí. Jasné, že potom je to i pravidelný pohyb, ale nemusí byť vo fitku. Stačí hodinová prechádzka denne so psom rýchlou chôdzou. Ideálne je, aby z vás vyšla nejaká energia von. dodáva.

Inšpirujte sa: Majú o niekoľko rokov mladších mužov a klape im to: Czoborová je od svojho o 14 rokov staršia a čo ďalšie ženy?

Sama si nič neodopiera

Zora sa rada naje a nič si neodopiera, práve naopak. Tí, čo ma poznajú, vedia, že ja som dosť veľký žrútik. Jediné, čo nejem, v živote som nejedla a ani nebudem, je držková polievka. Držky naozaj nemusím. priznala s úsmevom.

Pristane to podľa vás Zore Czoborovej?

Áno
138
Nie
11
Hlasovalo: 149

Foto:
Ján Zemiar, facebook.com/zoraczoborovaofficial Video: Ján Zemiar
Zdroj:
EF

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba