Nový vlasový trend, ktorý rozpútal ošiaľ: Farebné odtiene, ktoré si vyčarujete originálnym sprejom na vlasy

Nechali by ste sa nahovoriť na nový trend, ktorý je horúcou novinkou medzi svetovými kaderníkmi? Farebné pramene vlasov, ktoré žiaria rôznymi odleskami!

Vlasový trend, ktorý rozpútal ošiaľ

Vlasový trend, ktorý rozpútal ošiaľ

Zdroj: Profimedia

Prinášame vám jedinečnú novinku zo sveta svetových hairstylistov. Je ňou nový trend farebných vlasov, ktorý si dokážete vyčarovať aj v pohodlí domova. Horúca novinka spočíva v dúhových vlasoch, ktoré si nasprejujete farebným sprejom v ľubovoľnom odtieni. Fantázii sa medze nekladú a vy tak môžete mať ružové, modré či fialové pramene, ktoré vyzerajú naozaj „crazy“. Najlepšie na tom celom je, že sa nemusíte obávať o svoju prirodzenú farbu vlasov. S originálnymi sprejmi na vlasy vám tento look vydrží tri dni a následne sa farebný tón vymyje. Skvelý nápad, nemyslíte?

Prečítajte si aj: Odtiene blond podľa farby vašej pleti: Porcelánové či bronzové krásky si môžu vybrať ten správny odtieň vlasov

Dúhové pramene

Je jedno či máte dlhé, alebo krátke vlasy. Základom tohto trendu je nabrať odvahu a zapojiť svoju fantáziu. Extravagantný účes je najlepšie využiť na festival, koncert či narodeninovú párty. Tento netradičný účes zaručene ocenia aj tí najväčší kritici. Tak čo, dali by ste sa na túto novinku?

Ružové končeky

Nastriekajte si farebný sprej na končeky vlasov v nepravidelných intervaloch. Výsledkom bude jemný a prirodzený odtieň, ktorý v kombinácii s prirodzenou farbou vašich vlasov vyznie naozaj skvelo.

Farebná dúha

Farebné vlasy môžete využiť naozaj v rôznych variaciách. Inšpirujte sa týmto trendom, v ktorom si využité takmer všetky farby dúhy. Tento typ účesu je však komplikovanješí a lepšie bude, ak sa obrátite na profesionálneho kaderníka.

Mohlo by vás zaujímať: Tieto celebritné krásky s príchodom jari zhodili hrivu: Neuveríte, čo takáto „malá“ zmena dokáže urobiť so vzhľadom

Červené odlesky

Moderným prvkom sú aj červené odlesky, ktoré môžete skombinovať so žltou a zelenou farbou. Tento účes je ideálny pre kratšie vlasy, keďže najlepšie vynikne jeho žiarivá červená farba. Môžete ho využiť aj na bežný deň.

Červený koberec

Aj modelka a ambasádorka značky Loreal obľubuje extravagantnú novinku. Luma Grothe sa ukázala na červenom koberci v tomto netradičnom účese a zožala úspech. Modré priamenky vlasov dokonale ladili s jej prirodzenou farbou a krásna modelka vyzerala neodolateľne. Inšpirujte sa týmto štýlom a buďte za hviezdu večera.

 

Foto:
Profimedia, instagram.com/samihairmagic
Zdroj:
fem

Súvisiace články

PlniElanu.sk

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba