Presunúť na hlavný obsah

Luxusné spa na Bali

Feminity

Rezort Kupu Kupu Barong na ostrove Bali je jedinečný vďaka mnohým veciam. No azda najväčším zážitkom, ktorý ponúka v lone nádhernej prírody, je kúpeľná starostlivosť v korune mangovníka. Mango Tree Spa je nezabudnuteľným zážitkom aj pre tých najnáročnejších.

Kupu Kupu Barong sa nachádza na okraji mesta Ubud, ale s jeho najrušnejšími ulicami nemá nič spoločné. Rezort je obklopený tromi hektármi tropických záhrad a ponúka výhľad na údolie rieky Ayung a ryžové polia. Všade, kde sa len pozriete, zahliadnete zeleň alebo nevtieravú nádheru jedného z najlepších rezortov na Bali.

Po kompletnej rekonštrukcii v roku 2004 v ňom zostali "iba" luxusné vily - každá s vlastným sluhom. Aj tunajšie spa sa neuspokojili s liečebnými miestnosťami. Namiesto nich je tu päť prepychových víl, každá zariadená pre dve osoby tak, aby si každý návštevník kúpeľov užíval nielen úchvatné prírodné prostredie, ale aj absolútne súkromie a úžasný dizajn.

No keďže do Kupu Kupu Barong chodia tí najnáročnejší cestovatelia, je tu ešte jedna špecialita: jedna z kúpeľných víl sa nachádza v korune mangovníka. Bambusový domček nazvaný Mango Tree Spa vám okrem pôžitku z procedúr umožní čo najužšie spojenie s prírodou, jej čistotou, vôňou manga a žblnkotom rieky Ayung.

Vedenie kúpeľov si mango nezvolilo náhodou. Jednak ho v Ázii považujú za symbol lásky a plodnosti a jednak je to ovocie mimoriadne bohaté na vitamíny, antioxidanty a ďalšie úcinné látky vhodné na využitie v kúpeľných procedúrach. Mango znáša každý typ pokožky, dokonca aj citlivá, preto sa v Mango Tree Spa používajú výlučne produkty vyrobené z tých najčistejších prírodných ingrediencií.

V Mango Tree Spa sú len dve lôžka, čo je dobrá správa pre páry, ktoré milujú romantickú atmosféru. Ale aj kúpeľná starostlivosť "pod stromom" uspokojí sofistikovaných kúpeľných nadšencov. Procedúry sú zamerané na znovuzískanie rovnováhy v organizme a duchovné povznesenie, čo v kombinácii so vznešenou kultúrou ostrova a delikatesami francúzskej kuchyne posúva pobyt v tomto rezorte do kategórie zážitkov na celý život.