Presunúť na hlavný obsah

Drahokamy a spa

Feminity

Najvyspelejšie kúpeľné techniky vyšperkované drahými kameňmi v ultra luxusnom rezorte postavenom v najčistejšom prírodnom prostredí. Takto by sa dalo veľmi stručne zhrnúť, čo máte očakávať v prípade, že ste si pre miesto svojho dovolenkového odpočinku zvolili rezort Saffire v Tasmánii.

Názov Saffire pre rezort na polostrove Freycinet nie je náhodný. Súvisí s austrálskymi náleziskami prírodných zafírov v rôznych farebných odtieňoch - od zelenej, cez modrú, žltú až po purpurovú. Kvality drahokamu má však aj samotný rezort.

Má len 20 apartmánov a je výnimočný nielen svojím dizajnom a prepojením s prírodným prostredím, ale aj ponúkanými službami, ktoré zanechali päťhviezdičkový štandard ďaleko za sebou a namiesto neho si stanovili vlastné kritériá tvorby spomienok na celý život.

Inšpiráciou pre Saffire boli farby polostrova - ružová žula pohoria Hazards Mountains, biele pieskové pláže, zafírovo-modrá voda a sivozelené farby buša. K nebadanému prepojeniu s okolitým prostredím však prispeli aj použité materiály - drevo, kameň a koža.

Vďaka prestížnym tasmánskym architektom sa podarilo preniesť krásu a hĺbku okolitej prírody do každého zákutia rezortu. Nielenže každý luxusný apartmán poskytuje čo najviac súkromia a pritom aj čo najlepší výhľad a čo najviac prirodzeného svetla, ale celá výstavba prebiehala v súlade s princípmi trvalej udržateľnosti prírodného prostredia.

V Saffire sa riadia jednoduchou zásadou: ochraňovať zdravé a liečiť zničené. Východné pobrežie Tasmánie sa chváli jedným z najčistejších ovzduší na svete. Je tu mierne podnebie a viac ako 300 slnečných dní v roku. A od roku 1916 je toto územie národným parkom. Silný vplyv prírody cítiť aj v Saffire Spa.

Okrem najlepších spôsobov starostlivosti o telo a pleť zozbieraných po celom svete, tu totiž využívajú metódy skrášľovania pleti založené na unikátnych vlastnostiach zafíru, zlata a diamantov. Všetkých tunajších terapeutov osobne vyškolila Marionne De Candia, ktorá sa stará o pleť napríklad aj Elle Macpherson.

Vašej návšteve Saffire Spa bude predchádzať konzultácia s odborníkom, pretože každému klientovi tu tvoria kúpeľný program na mieru.