Presunúť na hlavný obsah

Kúpeľný raj v Thajsku

Feminity

Naka Yai Island je jedným z ostrovov v blízkosti ostrova Phuket a hoci nie je taký slávny ako jeho väčší sused, na jeho návštevu určite nikdy nezabudnete. Najmä, ak sa rozhodnete spojiť ju s pobytom v spa rezorte Six Senses Sanctuary. Stačí niekoľko dní a bude vám jasné, prečo sa mu hovorí spa destinácia 21. storočia.

Six Senses Sanctuary má na ostrove Naka Yai postavenie jeho najdôležitejšej časti spolu s čistými plážami s jemným bielym prieskom zdobenými kokosovými palmami. Na základe pätnástich rokov kúpeľných skúseností siete Six Senses sa v tomto rezorte sústredil potenciál niekoľkých desiatok odborníkov, ktorí prepájajú štyri tradičné ázijské spa koncepty - indonézsky, indický, thajský a čínsky.

Najväčší dôraz sa tu kladie na relax a vyrovnanú myseľ, upokojenie ducha a radosť z telesného zdravia. India, Čína, Indonézia a Thajsko sa tu dožívajú prepojenia aj v architektúre. Jednotlivým vplyvom tu vládne feng shui a na dokonale harmonické usporiadanie priestoru sa tu dbá na každom z tritisíc metrov štvorcových.

S pocitom absolútnej pohody a harmónie sa tu môžete ubytovať v jednej zo 61 veľkoryso zariadených víl s privátnym bazénom, open-air kúpeľňou, záhradou a inými lahôdkami. Napriek nekonečnému rozmaznávaniu, ktorému sa tu môžete oddávať, nie je hosťom dovolené úplne všetko.

Napríklad laptopy a mobily môžete zapínať len v súkromí svojej vily, fajčiari sa môžu "realizovať" len vo vyhradenom priestore a okrem niekoľkých druhov organických vín a šampanského sa tu nepodáva nijaký alkohol. Zato v reštaurácii sa za spoločensky vhodné oblečenie považuje aj župan a môžete si byť istí, že na tanieri si nájdete výlučne špeciálnu biostravu.

Six Senses Sanctuary Phuket je jednoducho iný svet, kde máte možnosť nechať sa kompletne ovládnuť zdravým a pokojným životným štýlom. Svoje služby tu ponúka 29 terapeutov, vďaka ktorým si do svojho programu môžete zaradiť napríklad hydroterapiu, kryštálovú terapiu, reiki, vyrovnávanie čakier, aktívne meditácie, analýzu energie a biopola.

Nechýbajú ani tréning transformácie života, interaktívnu hypnoterapiu, štrukturálne vyrovnávanie, polarizačnú terapiu, astrológiu, imidžové konzultácie, techniky emocionálnej slobody, jogu, taoistické techniky pre zdravie a dlhovekosť, rôzne masáže, prepojenie mysle, tela a ducha, samoliečenie pomocou pohybu, bojové umenia, masáž siedmich čakier, intuitívne liečenie a mnoho ďalších, ktoré vám majú zabezpečiť prechod k dokonalému pocitu pohody.

Okrem toho sa tu však môžete venovať aj celkom bežnému windsurfingu, kajakom, vodným športom, rybolovu, turistike či cyklistike a bez problémov vám tu zorganizujú aj kultúrne exkurzie či výlety na jachte.

- Najčítanejšie -