Príbeh ulice 2 má za sebou premiéru

Dva roky po premiére pôvodného slovenského muzikálu Príbeh ulice pripravili jeho tvorcovia pokračovanie. Aj v dvojke sa bude dej sústreďovať okolo hlavných postáv - Nika, Mie a Viktora. V pokračovaní muzikálu, ktorý videli na Slovensku a v Česku desaťtisíce divákov, si zahrá celá plejáda známych hercov a herečiek. Svoju premiéru si Príbeh ulice 2 odkrútil počas uplynulých dvoch dní a herci si odniesli niekoľkominútové standing ovation.

Premiéra muzikálu Príbeh ulice 2

Premiéra muzikálu Príbeh ulice 2

Zdroj: Ján Zemiar

Pôvodné osadenstvo  Alexander Maďar, Marek Majeský, Marián Labuda ml., Peter Trník, Zuzana Šebová, Kristína Turjanová, Daniel Heriban či Lukáš Dóza doplnili v pokračovaní muzikálu Táňa Pauhofová, Robo Jakab, Eva Sakálová či Kristína Farkašová.

Divákom sa ďalej predstaví Peter Kočiš, Martin Madej, Zuzana Porubjaková a Ivica Sláviková. "Pravá príčina dvojky je, že sa máme radi, že sme si na seba zvykli," povedal na margo obsadenia režisér a scenárista Nikita Slovák. Podľa neho bude nový príbeh temnejší. "Bude tam viac smiechu, ale i romantiky a sĺz," dodal Slovák.

Dominantou muzikálu je aj v jeho pokračovaní tanec. Slovenský choreograf Miňo Kereš opäť namiešal zmes nápaditých choreografií v podaní tanečníkov z Freak Dance Company či formácie The Pastels. Tí počas piatkovej premiéry predviedli naozaj vynikajúcu šou, ktorú obohatili aj skvelým prídavkom počas záverečnej klaňačky. 

Hudobnú produkciu a dramaturgiu má pod palcom aj tentoraz rapper Opak z formácie AMO, ktorý spolu s Máriou Čírovou naspieval ústredný singel k muzikálu.

Ako vyzerala piatková premiéra uvidíte vo FEMINITY TV:
Foto:
Ján Zemiar
Zdroj:
bam

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

TV programTV program Telkáč

Rozprávky, filmy a seriály

Starostlivosť o seba