Presunúť na hlavný obsah

Nikola Weiterová má nové silikóny: Pozrite sa, ako vyzerá!

Zábava

Slovenská fitneska a dcéra speváka Otta Weitera Nikola si dala urobiť prsia na istej klinike v Pezinku. Myslí si, že jej to pomôže v kariére. Už teraz je majsterkou sveta a Európy v Bikini fitnes. Bude mať so silikónmi ešte väčšie šance na ďalšie úspechy?

Nikola sa zotavila v rekordne rýchlom čase, hoci mnohé ženy mávajú po podobnej operácii dlhší čas bolesti. Už po pár dňoch sa dokázala hýbať tak, ako niektoré ženy až po pár týždňoch od operácie. „Odhodlávala som sa asi rok a veľmi som sa toho bála. Aj keď som už ležala na operačnom stole, chcela som odtiaľ utiecť,“ smeje sa majsterka sveta a Európy v Bikini fitness.

 
Týždeň po operácii však zistila, že jej obavy zo zákroku boli zbytočné. „Pani doktorka Ježovitová je absolútna špička a potvrdila to aj pri mne. Som rada, že už to mám za sebou a podstúpila by som to znova. Pre operáciu som sa rozhodla kvôli tomu, že pri mojej športovej kariére fitnesky mi to môže dosť pomôcť na svetových súťažiach. Aj reakcie môjho okolia sú len pozitívne,“ dodala Weiterová.
 
Jej otec, známy spevák Otto Weiter, prežíval operáciu s ňou. Prišiel za ňou na kliniku a potom aj na preväz, kedy svoje nové prsia videla prvýkrát. Otec ju od operácie neodhováral, hoci je ešte mladá. „Je to jej telo. A navyše, už je dospelá. Samozrejme, ako otec som sa tiež trochu obával, ako to dopadne, ale vidím, že obavy boli zbytočné. Nikolka je výsledkom nadšená. A keď je spokojná ona, som spokojný aj ja,“ okomentoval počínanie svojej dcéry Otto Weiter.
 
„Nikol mala pekné i prirodzené prsia, ktoré takmer dokonale ladili s postavou. No v čase, keď sa pripravuje na vrcholové súťaže, z tela sa jej odbúrava prakticky všetok tuk, čím esteticky utrpia, nastane ich pokles a zmenšenie. Implantáty boli volené špeciálne k jej postave, tak, aby sa nestratila ladnosť šije, vynikol driek a  aby prsia boli primerané postave ako veľkosťou, tak aj tvarom. Samozrejme, pri výbere implantátov bola dôležitá aj Nikolina subjektívna mienka,“ dodala plastická chirurgička Helena Ježovitová.
 
Na fotografiách v modrých bikinách má Nikola ešte svoje prsia, na ostatných je na prvej kontrole.
 
Aj sedemnásťročná fitneska Marína Hámová si nechala zväčšiť prsia. Porovnajte, ako vyzerala pred a po operácii: 17-ročná fitneska má silikóny! Porovnajte ju pred a po!

Diskusia k článku

comments powered by Disqus