7 celebrít, ktoré sú najkrajšie bez mejkapu!

Skúsme sa na slávne hollywoodske ženy pozrieť z druhého uhla pohľadu. Nie ako na vyfintené a nastajlingované hviezdy červeného koberca ale ako na nenalíčené, menej upravené a „normálne“ ženy. Veru i tak majú niečo do seba... Týmto dámam netreba žiadne umelé farby či zložité vlasové frizúry – sú sympatické i bez nich. Predstavujeme vám sedem celebrít, ktoré sú krásne aj bez mejkapu.

Jessica Biel a Amandra Seyfried

Jessica Biel a Amandra Seyfried

Zdroj: stylelist.com, SITA

 Jessica Biel

Čerstvo zasnúbená americká herečka Jessica Biel oslávila v tomto roku okrúhlych tridsať rokov. Vek jej veru z krásy neuberá a či je práve nalíčená alebo nenalíčená, stále vyzerá perfektne. Detské črty plných pier a drobného nosa z jej tváre robia prirodzene krásnu. I na červenom koberci je Jessica často upravená len jemne a nevyzývavo. Prehnane výrazné líčenie nepreferuje. A ako vidno, ani jej ho vôbec netreba.

Amanda Seyfried

Nežná blondínka Amanda Seyfried má síce svetlé oči, ktoré sa odporúča líčiť výraznejšie, no i bez mejkapu vyzerá veľmi pekne. Milá tvár a krásny úsmev z nej robia výnimočnú ženu. Rozpustené vlasy, visiace náušnice a čierna maskara na oči pomohli Amande k jej jednoduchému prirodzenému vzhľadu. Druhá herečka, ktorá je krásna aj ráno po prebudení.

Kate Winslet

Herečka z kultového Titanicu je na fotografii bez mejkapu skutočne očarujúca. Dovolíme si tvrdiť, že takto prirodzená je snáď ešte krajšia ako so silným červeným rúžom na perách a výraznejším líčením očí. Jemnosť u žien je stále preferovaná viac ako „hrubé“ a nápadné zvýraznenie čŕt tváre. Kate je vo svojich tridsiatich šiestich rokoch a po dvoch deťoch rovnaká krásna, ako keď dvadsaťdvaročná hrala hlavnú rolu v spomínanej dráme.

Stacy Keibler

Partnerka Georga Clooneyho Stacy Keibler je i bez mejkapu veľmi sympatickou ženou. Hnedé oči v kombinácií s prirodzenými svetlými vlasmi sú ojedinelé a pôsobia pekne a zaujímavo. Ako vidno, veľa robí dobrá nálada a úsmev, ktoré tvár dokážu rozžiariť.

Jaime King

Seriálová hviezda a herečka Jaime King má veľmi peknú a zaujímavú tvár. Pravdaže je výraznejšia, keď je nalíčená, no i bez farieb nevyzerá Jaime vôbec zle. K prostému vzadu zopnutému vrkoču zvolila výraznejšie náušnice a sexi priesvitnú blúzku. Nahodila americký úsmev a výsledkom je bezchybný look.

Lily Cole  

Je pravdou, že modelka a herečka Lily Cole je, čo sa zjavu týka, skutočne „iná“ a netuctová. Ryšavé vlasy a výrazné pehy na svetlej pleti ju odlišujú od ostatných žien. Anglickú herečku milujú i módne magazíny a svetové značky ako Chanel, Galliano, Louis Vuitton, Jean Paul Gaultier či Marc Jacobs. Objavila sa i na mnohých svetových prehliadkach.

Isabel Lucas

Poslednou očarujúcou dámou, ktorá vyniká i bez farieb je austrálska modelka Isabel Lucas. Menej známu krásku môžeme vidieť na rôznych módnych prehliadkach alebo vo filme Transformers či  Immortals. Posúďte sami, kedy to zelenookej princeznej pristane viac...

Foto:
stylelist.com, SITA
Zdroj:
Monika

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba