Presunúť na hlavný obsah

Poďte na hodinku do Ázie!

Wellness

Vďaka wellness centru Planet Zen je možné zažiť atmosféru Ázie doslova na vlastnej koži. Platne Zen je pritom tu na skok, v centre Bratislavy na Gorkého ulici.

 

Po príchode do Planet Zen Vás očarí atmosféra a exotická vôňa, pri ktorej úplne zabudnete na všetky svoje každodenné starosti. V ponuke sú balijské a thajské masáže i rôzne terapeutické špeciálne balíčky rozdelené do troch základných kategórií: zdravie, relax, krása. Dotýkať sa vás pri tom budú výlučne terapeutky z ďalekého Thajska a Bali a ošetrovať vás budú najmä „earth-friendly“ kozmetikou Pure Fiji z čistých kokosových olejov a kvetinových výťažkov.
 
Na www.boomer.sk si teraz môžete zakúpiť niektorú z nasledovných procedúr s 50% zľavou:
 
Tradičná thajská masáž (90 min)  - suchá akupresúrna masáž, pri ktorej terapeutka využíva váhu svojho tela na tlakové body, uvoľňuje tým lymfatický systém a odbúrava stres, pretiahne svaly, chrbticu a kĺby. Vďaka tejto masáži sa  nepochybne uvoľní množstvo pozitívnej energie vo vašom tele i mysli.
 
Back Special  (60 min )  je kombináciou tradičných orientálnych masážnych techník, zameraných na šiju, hlavu, ramená, krížovú a bedrovú oblasť s dôrazom na ischiatický nerv. Pri dostatočnom opakovaní tohto typu masáže je možné odbúrať dokonca i chronické bolesti chrbta. Na túto procedúru terapeutky používajú horúce bylinné balíčky.
 
Bali Coconut (60 min) – je príjemná uvoľňujúca balijská masáž chrbta, za použitia panenského kokosového oleja.
 
Pre-Mamma (60 min) - je relaxačná masáž pre nastávajúce mamičky, ktorá blahodarne pôsobí na namáhanú pokožku brucha a ako prevencia proti striám. Pomôže tiež odstrániť bolesti hlavy a bolesti v bedrovej oblasti chrbtice. Pri masáži sú používané hypoalergénne produkty.