Presunúť na hlavný obsah

Exkluzívna čokoláda podľa chuti!

Recepty

Sladkému pokušeniu v podobe rozplývajúcej sa čokolády na jazyku, neodolá takmer nikto z nás. Rozdiel medzi kvalitnou a bežnou čokoládou sa dá ľahko odhaliť. Táto delikatesa by sa mala vychutnávať plnými dúškami a mala by tiež vedieť pôsobiť ako afrodiziakum. FEMINITY vám prináša malú ochutnávku štýlových čokolád s viac ako osemdesiatimi chuťovými kreáciami, ktoré prichádzajú na Slovensko!

 

Tajomstvo jedinečnej a exkluzívnej čokolády pramení v ručnej výrobe a poctivej práci zameranej na tie najmenšie detaily. Maďarská čokoláda chocoMe je odrazom umenia čokolády, ktoré sa pestuje už tradične v Belgicku. Kvalitná čokoláda je rozdelená na základné chute a to mliečnu čokoládu, bielu čokoládu a horkú čokoládu. Táto biela čokoláda však na rozdiel od bežných obsahuje menej cukru, a preto nie je až taká príliš sladká, ako ju poznáme. Horká čokoláda je určená skutočným fajnšmekerom.
 
 
Táto „kreatívna“ čokoláda sa stáva luxusnou aj vďaka netradičným prísadám, ktoré sú jej súčasťou. Medzi prémiové patrí napríklad čierna morská soľ z ostrova Havaji, pistácie z Bronte, ktoré sa pestujú pri úpätí Etny, či kandizované lupienky tých najrozličnejších kvetov. Špeciálna edícia čokolád je venovaná aj vínu. Čokolády, ktoré svojou trpkou a výnimočnou chuťou harmonizujú s rôznymi odrodami vína. Rovnako populárne sú aj čokolády, prispôsobené svojou chuťou ako dezert ku káve. Veľmi obľúbenými prímesami sú šťavnaté ovocné kúsky, ktoré sú liofilizované a bez akýchkoľvek umelých farbív. Absolútnou perlou je čokoláda s dvadsaťtri karátovým jedlým zlatom.
 
 
Luxusné balenie a kreatívny vzhľad, ktorý je aj svojou veľkosťou jedinečný a elegantný predstavuje ideálny darček, ktorý je sám o sebe výnimočný a šitý na mieru. Blízkemu človeku, ktorého chceme takto obdarovať, tak prináša nielen pôžitok z výnimočnej chuti čokolády, ale aj estetický vizuálny zážitok.

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus