Presunúť na hlavný obsah

Rovnaké šaty celebrít: Ktorej pristanú viac?

Móda a krása

Luxusné šaty z dielne svetoznámych návrhárov sú zo strany celebrít veľmi žiadané. Nečudo, že sa z času na čas stane, že si rovnaké šaty oblečú dve rôzne celebrity. Pokiaľ to nie je na rovnakej spoločenskej udalosti, dá sa to odpustiť. Poďte s FEMINITY ohodnotiť, ktorej z dvojíc krások to pristalo viac?

 

Mollie King a Alesha Dixon

Romantické šaty s kvetovými motívmi sú z dielne návrhára Juliena Macdonalda. Hlboký výstrih a krátka suknička s vlečkou v štýle vodopádu pôsobia veľmi rafinovane. Lepšou voľbou sú šaty s tenkým pásikom, ktoré pekne formujú ženské línie tým, že zúžia pás.
 
 

Rachel Bilson a Miranda Kerr

Retro šaty v strohom štýle v hornej časti a veľkej sukni pôsobia nevinne a dievčensky. Miranda zvolila tmavší opasok, čím zvýraznila úzky pás a do popredia vynikol jej dekolt. Taktiež sýty tmavočervený rúž dodal celkovému vzhľadu šťavu a štipku drsnosti.
 
 

Nicole Scherzinger a Miley Cyrus

Kožené asymetrické šaty na jedno rameno, ktoré sp obtiahnuté sú symbolom absolútnej ženskej zvodnosti a rafinovanosti. Tvorcom je Thomas Wylde, ktorý tak vytvoril veľmi sexi strih, ktorý nie je prvoplánový. Takýto typ šiat vynikne na poriadnej sexici, akou je jednoznačne Nicole.
 
 

Kim Kardashian a Eva Longoria

Krásna róba na dvoch vyrovnaných sexi ženách s krivkami, ktoré neuniknú pohľadu ani jedného muža. Spoločenské šaty so spevneným dekoltom navrhol Emanuel Ungaro. Ten kládol dôraz na ženské prednosti, ladnosť, či siluetu.
 
 

Victoria Beckham a Jennifer Lopez

Šťavnaté oranžové šaty sú odrazom tvorby samotnej módnej ikony Victorie Beckham. Detail v podobe ramienok okolo krku pekne pútajú pozornosť a zvýrazňujú do popredia ramená. K takémuto strihu šiat sa jednoznačne hodia vyčesané vlasy smerom hore a taktiež minimum doplnkov.
 

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus