Presunúť na hlavný obsah

Sajfovi špinavá práca nerobí problém

Celebrity

Sajfa má novú záľubu. Športový multitalent najnovšie podľahol adrenalínovému športu plnému rizika - konskému pólu. Problém mu nerobí ani odpratávať po koňoch exkrementy.

 

Cez víkend sa v Liptovskom Hrádku uskutoční po dvojročnej prestávke prestížny turnaj v konskom póle na snehu. Na druhom ročníku BMW xDrive Polo On Snow sa predstavia štyri tímy aj so slovenským zastúpením, v jednom tíme uvidíme i moderátora Sajfu: „Je to šport, ktorý ma veľmi fascinuje, od samotných koní cez outfity až po hru a dávku noblesy, akú ponúka,“ nadchýňa sa. Tento ročník si však užije úplne inak. “ Okrem moderovania som aj súčasťou BMW tímu, a to ako kondičný tréner aj záložný hráč.“ A ako sa Sajfa pripravuje? Trénuje na koni ale problém mu nerobí ani tá menej príjemná práca okolo koní. Bez zaváhania po nich odpratáva aj exkrementy.
Jedinečným podujatím ako je konské pólo na snehu sa môže pochváliť len málo štátov v Európe. Nízke Tatry ožijú atraktívnym podujatím, ktoré určite priláka nielen fanúšikov póla, koní, napínavej športovej atmosféry a zábavy ale aj rodiny s deťmi. Program začína už v piatok 1.februára a trvá až do nedele 3.februára.
 

- Najčítanejšie -