Vedia frigidné ženy dosiahnúť orgazmus?

Sex nemusí byť vždy považovaný za jednu z najobľúbenejších činností. Existujú totiž aj ženy, ktoré sú v oblasti sexuality chladné a zdržanlivé. Obavy a stres z vlastnej sexuality a uspokojenia sú natoľko viditeľné, že žena stráca na príťažlivosti. Vedia potom takéto ženy dosiahnúť kvalitný orgazmus?

Zdroj: Profimedia

 

 
Ženy, ktoré sa svojím životným štýlom zaraďujú do kategórie cudnosti, teda zdržanlivosti k pohlavnému styku, môžu byť pre mužov nepríťažlivé alebo naopak veľmi žiadané. Závisí to od celkového vzhľadu a vyžarovania. Žial „frigidné“ ženy častokrát nemajú záujem o svoj vzhľad a nepotrpia si ani na bežné kozmetické úpravy. Okrem vyžarovania, nemajú ani sebavedomie a strácajú na sexepíle. Sú terčom tých najrôznejších posmeškov a vtipov. 
 

Vedia vôbec tieto ženy označované za „frigidné“, dosiahnúť orgazmus?

Odpoveď znie – áno. Ženy, ktoré napriek tomu, že majú veľmi nízky záujem o sexuálny život, vedia  prežiť vyvrcholenie a čudujte sa, ale vie to s nimi poriadne zatočiť. Orgazmus u žien nie je taký jednoduchý ako u mužov. Je ovplyvnený aj tým, s akým mužom žena spoznáva vzájomné intímne partie. Aj tie najchladnejšie a najstrohejšie ženy predsa v kútiku duše túžia po vysnívanom princovi a to je dôvod, prečo sa oddajú len jednému mužovi. Veľkou záhadou však naďalej zostáva, prečo tento silný zážitok vzrušenia, pôžitku, možno aj vášne, nevyvolá v žene  väčšiu chuť a sexuálnu aktivitu v ďalšom období.
 
Niektoré ženy môžu skĺznuť k firgidite nechtiac – a to v dôsledku niekoľkokrát opakovaného neúspechu vyvrcholenia. Tie, ktoré s týmto majú problém, si nevedia predstaviť, o aký pôžitok prichádzajú, a preto sú tým otrávené a vzdajú sa sexuálnej aktivity. V týchto prípadoch sa orgazmus odvíja od niektorých faktorov nášho života – stres, problémy, strach z vlastnej sexuality, nízke sebavedomie alebo bohužiaľ aj zdravotné ťažkosti. Po odstránení týchto nežiadúcich „bŕzd“ v ženskej psychike je brána k nezabudnuteľnej slasti otvorená a buďte si istí, že sexualita týchto žien sa prudko otočí o 180 stupňov.
 
Foto:
Profimedia
Zdroj:
Mon

Súvisiace články

PlniElanu.sk

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

TV programTV program Telkáč

Rozprávky, filmy a seriály

Starostlivosť o seba