Presunúť na hlavný obsah

Farba aury o vás všeličo prezradí: Zistite o sebe niečo viac!

Zdravie

Každého obklopuje neviditeľná, niekoľko centimetrová energia. Odzrkadľuje našu náladu, životné postoje, charakter, dokonca duševné rozpoloženie. Každá aura je jedinečná rovnako, ako odtlačky prstov. Jej farba o človeku vypovedá viac, ako si myslíte!

 

Už v dávnych časoch ľudia vedeli, že aura existuje. Nástenné maľby zobrazovali postavy s veľkými kruhmi okolo hlavy, ale aj okolo celého tela. Dnešná veda auru opisuje ako éterickú silu jednotlivca. Neexistujú dvaja ľudia s rovnakou aurou. Na základe jej farby vieme identifikovať problémy, ich príčinu a dokonca aj to, ako ich riešiť. Aura nie je jednofarebná, ako si mnohí myslia. Každá obsahuje všetky farby dúhy. Ide len o to, ktorý odtieň prevláda.

Červená

Červená je sama o sebe silná farba. Nositeľ tejto farby je súťaživý, vášnivý typ človeka so sklonom k maximalizmu. Ide si za svojím cieľom a len tak ho niečo neodradí. Ľudia s červenou aurou vyhľadávajú vodcovské pozície, pretože radi rozhodujú a dokážu prijať zodpovednosť. Milujú šport, dobrodružstvá a adrenalín.

Oranžová

Ide o teplú farbu, čo sa odráža aj v charaktere ľudí. Oranžová aura sprevádza človeka, ktorý je emotívny, intuitívny a taktný. Na ostatných pôsobí ukľudňujúcim dojmom a cítia sa pri ňom príjemne. Je starostlivý, schopný a praktický. Rád sa o niekoho stará a všetok voľný čas trávi s rodinou a priateľmi.

Žltá

„Žltí ľudia“ sa veľmi ľahko pre niečo nadchnú, no dlho im to nevydrží. Často menia názory a zvyčajne nedotiahnu veci do konca. Človek so žltou aurou sa rád zabáva, zabáva ostatných a je rád zabávaný. Je to spoločenský typ. Bavia ho dlhé rozhovory o čomkoľvek. Svoje pocity dávajú najavo tancom, spevom, divadlom, maľbou, ale aj „obyčajným“ rozhovorom.

Zelená

Zelená je mierumilovná farba rovnako, ako jej majitelia. Obľubujú pokoj doma i v práci. Sú vhodní na spoluprácu, pretože sú dôveryhodní a poctiví. Tvrdo si však stoja za svojim a ich názor len tak niečo nezmení. Výzvy prijímajú s otvorenou náručou, pretože chcú zistiť, čo všetko dokážu. Za cieľom idú tvrdo a tak dlho, ako je potrebné.

Modrá

Modrú, ako základnú farbu majú ľudia, ktorí sú vždy pozitívne naladení. Bez väčších problémov sa vysporiadajú s každým neúspechom. Sú úprimní, čestní a hneď povedia to, čo si myslia. Milujú slobodu a zmenu. Neobsedia dlho na jednom mieste, preto je pre nich vhodné zamestnanie, kde nemusia sedieť osem hodín na jednej stoličke.

Zlatá

Zlatá je najsilnejšia z farieb. Nositeľom umožňuje uspieť vo všetkom, čo im napadne. Zvládnu akúkoľvek úlohu bez väčších ťažkostí. Vyhľadávajú príležitosti, ktoré ich vytiahnu z pohodlia domova. Majú vysoký predpoklad byť úspešní.

Ružová

Toto je farba rozhodných a tvrdohlavých ľudí. Sú na seba tvrdí a mnohokrát si kladú na pohľad nereálne ciele, ktoré v konečnom dôsledku dokážu splniť. Aj napriek tomu, sú to ľudia s veľkým srdcom, sú skromní a milujúci. Radi plánujú do budúcnosti a snívajú o finančných úspechoch.

Fialová

Ľudia s fialovou aurou sa celý život sústredia na svoje duchovno. Radi sa vzdelávajú a učia nové veci. To ich baví a napĺňa. Spokojní sú, ak odhalia niečo, čo nie je na prvý pohľad jasné.

Indigová

Farba nočnej oblohy. Človek s indigovou aurou sa zväčša usadí v humanitárnych zamestnaniach. Rád pomáha ostatným. V rodine sú to tie osoby, ku ktorým si druhí chodia po radu. Podpora a pomoc sú ich druhé mená. Nevedia povedať nie, preto sa veľmi ľahko môže stať, že je ich dobrota zneužívaná.
 

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus