Presunúť na hlavný obsah

Kategorizácia novodobých mileniek: Toto sú ženy, ktoré robia všetko pre to, aby iným zničili vzťah!

Partnerské vzťahy

Dnešná doba vzťahom nepraje, no je len na nás, ako sa dokážeme ubrániť nástrahám života. Pozrite si kategorizáciu novodobých mileniek, ktoré bez chrbtovej kosti rozvracajú vzťahy!

Plastikové bábiky, ktoré dychtia za zlatými kreditkami

Túžba po dokonalosti vie v prípade žien niekedy zájsť pekne ďaleko. Živým príkladom sú plastikové krásky, ktoré, jediné, na čo sa spoliehajú je práve ich vzhľad. Myslia si, že s veľkosťou ich implantátov priamo úmerne ulovia aj muža s dostatočne veľkým kontom. Dychtivosť za luxusom je silnejšia ako akékoľvek vzťahy, a tak nemajú problém ukradnúť chlapa aj kamarátke. V skutočnosti im nejde o muža, ale o seba a ich život ako v bavlnke.

Sebavedomé hysterky, ktoré spasili svet

Nie sú pekné, ani atraktívne, no majú niečo, čo dostáva mužov do kolien – silné sebavedomie. Ani na sekundu o sebe nepochybujú a rovnako ani o tom, že by nezbalili nejakého muža. Ich cieľ je jasný a status ženatého alebo zadaného ich neodradí. Ony sú lovkyne a nehanbia sa ani za to, že sú hysterky. Muži ich na sex milujú, no v spoločnej domácnosti by sa išli zožrať. Napriek tomu im mnohí predsa len podľahnú, tieto ženy sú totiž dominantné mrchy a chlapi sa práve v tomto prípade radi vyhovárajú, že oni sú v tom vlastne nevinne.

Naivky, ktoré „naozaj“ netušia, že robia niečo zle

Jednou  kategórií krásnych žien sú aj tie, ktoré sú inteligenciou jednoduchšie. S ich jednoduchým zmýšľaním súvisí aj naivita a hoci môžu byť iným na posmech, ony za to nemôžu. Nechceme, aby to vyznelo ako ospravedlnenie, ale tomuto typu žien často ani nedochádza, že niekomu kradnú manžela. Veľakrát sú to nešikovné ženy, ktoré sú ale na druhej strane veľmi milé, láskavé a pozorné. Muži ich niekedy doslova vyhľadávajú. Cítia sa pri nich ako dobyvatelia a ochráncovia. Práve tieto manekýnky sú od muža závislé a potrebujú ich pomoc, čo lahodí mužskému egu.

Nesympatické ženy, ktoré to robia kvôli svojim komplexom

Sympatie a nesympatie sú ťažko merateľné veci, no jedno je isté. Nesympatické ženy sú väčšinou odrazom vlastnej nespokojnosti, ktorá preniká na povrch. Napriek tomu dokážu pomotať hlavu mužovi a ten ich uprednostní pred ženou, ktorej nesiahajú ani po členky. Paradox života, s ktorým sa stretla nejedna z nás. O čo tu vlastne ide? Väčšinou ide o mužov, ktorí na svoju krásnu ženu žiarlia, nevedia sa zmieriť s tým, že je obľúbenejšia ako on a muž sa cíti pri nej jednoducho ako menejcenný. Podľahne preto aj takej, o ktorú sa davy mužov rozhodne nebijú a on si tak môže naplno užívať pozornosť, venovanú nemu.

Zúfalky, ktoré nevedia, čo chcú

Zúfalé ženy, ktoré nevedia, čo chcú, sú charakteristické vo vlnách mladších ročníkov. Tieto krásky nič nezastaví a častokrát s mužmi spávajú len pre to, aby zažili dobrodružstvo. Netúžia po vzťahu, ani nikomu robiť zle, len sa hľadajú. Bohužiaľ si pri tom nestanovili žiadne hranice a zvádzajú aj zadaných či ženatých. Občas táto ich nevedomosť prerastie do zábavy a bavia sa na tom, keď môžu inú ženu provokoať tým, že ju vystavia do úlohy podvádzanej. Tieto ženy nemajú chrbtovú kosť, ale to neznamená, že časom nedozrejú.

Profesionálky, ktoré sa ako jediné vždy vyhnú kríze

Tie, ktoré sa venujú najstaršiemu remeslu istým spôsobom majú na svedomí niekoľko nevier. Navštevujú ich totiž často viac zadaní muži ako slobodní. Ospravedlnením môže byť len to, že ony si robia len svoju prácu. Niektoré ženy týchto mužov dokonca toto nepovažujú za neveru, nakoľko podľa nich nehrozí, že by medzi prostitútkou a ich mužom mohlo vzniknúť nejaké silnejšie puto. Zaujímavé, no stále platí staré známe – sto ľudí, sto chutí.

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus