Presunúť na hlavný obsah

Zviditeľni sa s FEMINITY: Založiť slovenskú modelingovú agentúru sa oplatí

Modeling

Dnes vám predstavíme mladú a ambicióznu podnikateľku, ktorá sa rozhodla venovať sa modelingu z tej opačnej strany. Založiť si vlastnú modelingovú agentúru je síce drina, ale oplatilo sa!

Svet modelingu je dnes na vysokej úrovni a v rámci tvrdej konkurencie je veľmi ťažké presadiť sa v ňom. Oveľa náročnejšie je však vybudovať vlastnú modelingovú agentúru, obzvlášť na takom malom trhu ako je Slovensko.

Mladá Slovenka Zuzana Pokovičová si však tvrdo išla za svojím snom a podarilo sa jej to. Jej agentúra Mix Model Management je na našom trhu dva roky a zastupuje už viac ako 80 modelov a modeliek. „Pracujú nielen na Slovensku, ale aj na zahraničných trhoch, ako napríklad v Miláne, Londýne, Aténach, v Barcelone, ale aj v Singapure, Hong Kongu a Seoule,“ hrdo sa pochválila Zuzana, ktorá svoju prácu miluje. 

„Najviac ma na mojej práci baví to, že dávame možnosť mladým dievčatám precestovať celý svet, naučiť sa cudzie jazyky a spoznávať rôzne kultúry,“ vysvetľuje mladá podnikateľka, ktorá musí čeliť v rámci svojej práce veľkej zodpovednosti.

Medzi najúspešnejšie modelky Mix Model Management patria Silvia Križanová a Eva Pavlusová, ktorá už fotila pre najprestížnejšie časopisy ako Marie Claire, L´Officiel či Elle a momentálne predvádza na rímskom fashion weeku.

„Moja agentúra robí castingy po celom Slovensku a dáva tak šancu mladým dievčatám aj chlapcom stať sa modelkami a modelmi a presadiť sa na medzinárodnej úrovni,“ hovorí Zuzana Pokovičová. Ak vás zaujíma svet modelingu na profesionálnej úrovni, pokojne sa jej môžete ozvať prostredníctvom emailu. Stránku modelingovej agentúry nájdete na www.mixmodels.sk.

Projekt Zviditeľni sa s FEMINITY! pokračuje a zapojiť sa môžete aj vy. Podmienky nájdete priamo TU.

Mali by ste odvahu pustiť sa sami do podnikania na vlastnú zodpovednosť tak ako Zuzana?

spolu hlasovalo 55 ľudí

Áno
35
Nie
20