Presunúť na hlavný obsah

Zviditeľni sa s FEMINITY: Toto žieňa dokáže vyčarovať zdravé a krásne pochúťky

Zviditeľni sa s FEMINITY!

Mladí ľudia neustále vymýšľajú niečo nové. Nebaví ich stereotyp a aj zo zdanlivo "obyčajnej" záležitosti, dokážu vykúzliť umenie a zážitok. A presne taká je aj táto kráska, ktorá zo zdravej stravy vytvorila umenie.

 

K zdravej strave sa dostala ako mnohí iní mladí ľudia. Dnes sa zdravie „nosí“ a je iba na nás, ako k tomu budeme pristupovať. Kristína Korbelová to vzala po svojom a výsledok je naozaj jedinečný. Táto kráska je presným príkladom toho, že ak robíte niečo naozaj s láskou a radosťou, je to vidieť na prvý pohľad.

Kristína začala najmä kvôli sebe, pretože chcela obohatiť svoj jedálniček. „Veľmi ma baví jesť zdravo, tak som začala skúšať. Hrám sa s farbami a chuťami,“ začala Kristína. Nie je to jej práca, no aj napriek tomu do toho vkladá všetku svoju fantáziu a voľný čas. „Rada skúšam nové veci a chcela som jesť aj viac ovocia. Potom som zistila, že mi to takto aj viac chutí. Navyše, je to pekné a zdravé,“ opísala nám svoju záľubu brunetka.

Cez jej ruky prešlo už veľa ovocia a zeleniny a vždy z toho vzniklo unikátne smoothie, ktoré hýrilo farbami a rôznymi druhmi ovocia a zeleniny. Ako však sama povedala, tie zeleninové ešte nie sú také obľúbené. Ovocné si držia svoje popredné miesto a stále majú najväčší úspech. 

Páčia sa vám tieto farebné a zdravé pochúťky?

spolu hlasovalo 37 ľudí

Áno
33
Nie
4

- Najčítanejšie -