Presunúť na hlavný obsah

Zviditeľni sa s FEMINITY: Vďaka svojej práci môže ovplyvniť (aj vaše) stravovacie návyky

Zviditeľni sa s FEMINITY!

Dnes vám predstavíme šikovnú podnikateľku, ktorá svoj projekt vymyslela na materskej dovolenke. Dnes už patrí Bruncher medzi obľúbené stravovacie služby.

Projekt Bruncher u nás funguje už nejaký ten rôčik a za ten čas sa mu podarilo získať veľa klientov. S touto myšlienkou prišla mamička na materskej dovolenke Tamara Osadaňová, ktorá chcela vyskúšať niečo nové a inovaívne. Jeho poslanie je jasné. "Brunch do postele ako zážitok a prekvapenie, ale hlavne firemných klientov – biznis raňajky na školenia, porady, semináre, teambuilding, alebo ako poďakovanie obchodnému partnerovi formou zaslania čerstvých raňajok do práce – originálne a netradičné. Bruncher je inovatívny, pretože v ponuke zážitku z raňajok do postele či do práce sme na slovenskom trhu jediní," vysvetľuje Tamara. Tejto úžasnej podnikateľke/mamičke na materskej sa podarilo vyhrať aj súťaž e-žena roka.

Pre Tamaru je Bruncher doslova srdcovou záležitosťou a znamená pre ňu nielen osovné víťazstvo, ale vidí v ňom aj hlbší zmysel, ktorý by mohol pomôcť ľuďom, ktorí nemajú čas na zdravé jedlo. "Bruncher ma veľmi napĺňa, pretože jednak môžem ovplyvniť stravovacie zvyky na Slovensku a svojou troškou prispieť k ich zlepšeniu, ponúka mi aj možnosť sa realizovať v tom, čo ma baví, priniesť klientom kvalitný a zdravý produkt, ktorý je zároveň emotívny. Takisto priniesť klientom pocit výnimočnosti a podporiť Slovákov vo vyjadrovaní ich náklonnosti, či byť akýmsi “poslom lásky” a zároveň chceme byť dôkazom, že služby môžu fungovať aj na Slovensku a že prvoradá je pre nás spokojnosť klienta aj na úkor zárobku," priznáva Tamara, ktorá Bruncher vníma veľmi pozitívne. 

Viac informácií nájdete na www.bruncher.sk

Projekt Zviditeľni sa s FEMINITY! pokračuje a zapojiť sa môžete aj vy. Podmienky nájdete priamo TU.

VIDEO: Bruncher príprava balíčka