Zviditeľni sa s FEMINITY: Vďaka svojej práci môže ovplyvniť (aj vaše) stravovacie návyky

Dnes vám predstavíme šikovnú podnikateľku, ktorá svoj projekt vymyslela na materskej dovolenke. Dnes už patrí Bruncher medzi obľúbené stravovacie služby.

Krásne popoludnie môžete zažiť aj vďaka Bruncheru

Krásne popoludnie môžete zažiť aj vďaka Bruncheru

Zdroj: Bruncher

Projekt Bruncher u nás funguje už nejaký ten rôčik a za ten čas sa mu podarilo získať veľa klientov. S touto myšlienkou prišla mamička na materskej dovolenke Tamara Osadaňová, ktorá chcela vyskúšať niečo nové a inovaívne. Jeho poslanie je jasné. "Brunch do postele ako zážitok a prekvapenie, ale hlavne firemných klientov – biznis raňajky na školenia, porady, semináre, teambuilding, alebo ako poďakovanie obchodnému partnerovi formou zaslania čerstvých raňajok do práce – originálne a netradičné. Bruncher je inovatívny, pretože v ponuke zážitku z raňajok do postele či do práce sme na slovenskom trhu jediní," vysvetľuje Tamara. Tejto úžasnej podnikateľke/mamičke na materskej sa podarilo vyhrať aj súťaž e-žena roka.

Pre Tamaru je Bruncher doslova srdcovou záležitosťou a znamená pre ňu nielen osovné víťazstvo, ale vidí v ňom aj hlbší zmysel, ktorý by mohol pomôcť ľuďom, ktorí nemajú čas na zdravé jedlo. "Bruncher ma veľmi napĺňa, pretože jednak môžem ovplyvniť stravovacie zvyky na Slovensku a svojou troškou prispieť k ich zlepšeniu, ponúka mi aj možnosť sa realizovať v tom, čo ma baví, priniesť klientom kvalitný a zdravý produkt, ktorý je zároveň emotívny. Takisto priniesť klientom pocit výnimočnosti a podporiť Slovákov vo vyjadrovaní ich náklonnosti, či byť akýmsi “poslom lásky” a zároveň chceme byť dôkazom, že služby môžu fungovať aj na Slovensku a že prvoradá je pre nás spokojnosť klienta aj na úkor zárobku," priznáva Tamara, ktorá Bruncher vníma veľmi pozitívne. 

Viac informácií nájdete na www.bruncher.sk

Projekt Zviditeľni sa s FEMINITY! pokračuje a zapojiť sa môžete aj vy. Podmienky nájdete priamo TU.

VIDEO: Bruncher príprava balíčka

Foto:
Bruncher
Zdroj:
fem

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba