Presunúť na hlavný obsah

Najkrajší pár terčom závisti: Justin Timberlake a Jessica Biel majú všetko, po čom túžia ostatní!

Zahraničné celebrity

Lámač ženských sŕdc Justin Timberlake tvorí priam idylický pár s kolegyňou z brandže, Jessicou Biel. Dvojica je tak často terčom závistlivcov a neprajníkov. Tí však majú smolu, láska hudobníka a herečky je totiž pevná ako skala.

Čo je však najlepšie, dvojica bude už o pár mesiacov kočíkovať prvé bábätko. Na svet by malo prísť v apríli budúceho roku. Jessice sa tak podarilo to, čo žiadnej pred ňou. Nielen, že Justina dostala do chomúta, idolu ženských sŕdc dokonca porodí spoločné dieťa.

Skúšali to mnohé

Britney Spears, Cameron Diaz a ani iné dievčiny však v love na miláčika publika, speváka Justina Timberlakea nepochodili. To, že Justin si nepripustí k telu len tak kohokoľvek, je všeobecne známe. Prvá láska s vtedy ešte sladkou popovou princeznou Britney, mu nevyšla. Údajne kvoli speváčkinej nevere, ktorú nerozdýchal. O pár rokov staršiu Cameron Diaz mu zas neschválila prísna mama. O tej je známe, že má na Justina, ktorému hovorí "Kučierka", obrovskú slabosť, a kto neprejde jej sitom, má smolu. Podobne, ako uznávaná herečka so širokým úsmevom, blond dračica Cameron Diaz. 

Jessica má všetko

Posledný spevákov objav, krásna a charizmatická Jessica Biel, ktorú si pamätáme najmä zo seriálu V siedmom nebi, kde hrala dcéru kazateľa, Marry, je prototypom ženy, ktorú si Timberlake vraj celý život predstavoval po svojom boku. Bez aférok, so správne nastavenými prioritami a chytľavým zmyslom pre humor. Presne taká je vraj v súkromí Jessica, ktorú si spevák vzal pred dvomi rokmi. 

Dieťa na ceste

Nie je to tak, že idylický pár by si s potomkom dával načas, hnedovlasej herečke sa vraj dlho otehotnieť nedarilo. Až teraz! Portál Radar Online prišiel ako prvý so zaručenými správami o tom, že Jess je v treťom mesiaci tehotenstva, a bábätko by sa malo narodiť v apríli. Celý Hollywood sa tak teší na príchod potomka, ktorý je vďaka megaúspešným rodičom sám predurčený na úspech.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe