Presunúť na hlavný obsah

Afterpárty Miss Universe 2015: Krásnymi Slovenkami sa to len tak hemžilo, ktorej to pristalo najviac?

Slovenské celebrity

Na afterpárty Miss Universe SR 2015 o krásne ženy nebola núdza. Nechýbali ani minuloročné finalistky či známe tváre. Komu to najviac pristalo?

Silvia Chovancová Lakatošová

Riaditeľka súťaže krásy Silvia Chovancová Lakatošová zvolila hnedú róbu s pútavým výstrihom, v ktorej pôsobila veľmi žensky. Silvia istý čas volila červený rúž, no tento jemnejší mejkap a vlny ju rozžiarili a omladla o niekoľko rokov.

Novú Miss Universe SR 2015 si môžete pozrieť priamo TU. Dozviete sa tiež, kto sa spomedzi dievčat objavil vo víťaznej trojici.

Karin Haydu

Herečka Karin Haydu sa ukázala v stylingu, ktorý jej podľa nás pristane najviac. Elegantné, vkusné a bez zbytočných komplikovaných prvkov. Čipkovaná horná časť s hlbokým výstrihom do V, ktorý rafinovane zakrýval jej poprsie pôsobil tajomne a Karin vyzerala naozaj úžasne.

Mária Zelinová

Modelka a moderátorka Fashion TV Mária Zelinová je vzhľadom na prácu, ktorú robí, vo výbere outfitov ako doma. Tentokrát siahla po minisukni so zipsami, ku ktorej zvolila crop top, odhaľujúci jej bruško. S postavičkou ako lusk si to jednoznačne môže dovoliť.

Timea Szabóová

Bývalá finalistka Miss Universe SR 2010 stavila na čierny overal s mašľou, ktorá jej opticky vytvarovala pás. Brunetka od čias súťaže zmenila strih vlasov a musíme uznať, že takto jej to veľmi pristane. Pôsobila ako chic dáma.

Kristína Krajčírová

Miss Slovensko 2012 Kristína Krajčírová zvolila jednoduché čierne šaty lolitkovského strihu. Odhalila tak svoje štíhle dlhé nohy, ktoré sú jej veľkým benefitom. V jednoduchosti je krása.

Jeanette Borhyová

Miss Universe SR 2013 Jeanette Borhyová sa predviedla v dlhej čipkovej róbe z dielne jej obľúbenej návrhárky Jany Jurčenko. Blondínka v nej vyzerala ako vždy, skvele.

Denisa Mendrejová

Miss Universe SR 2009 Denisa Mendrejová bola opäť nastylovaná od hlavy po päty. Jej krivky kopírovala táto sexi róba a Denisa týmto výberom pútala veľkú pozornosť. Ako keby prišla z hollywoodskeho červeného koberca.

Gabriela Drobová

Riaditeľka módnej teleívzie Fashion TV si neváhala obliecť smoking a tento pánsky chic jej naozaj sekne. Odklon od šiat a jednoduchá biela blúzka s voľným výstrihom sú takisto dosť silné ženské zbrane, len ich treba vedieť nosiť a Gabika to vie.

Dominika Jankovičová

Začínajúca módna návrhárka Dominika Jankovičová je známa svojím kontroverznejším štýlom. Čierne šaty so špagetovými ramienkami a čipkou sú veľkým hitom sezóny a Dominika ich skombinovala tak, ako by si trúfla len máloktorá žena.

Lucia Kačurová

Bývalá finalistka Miss Universe SR 2013 sústredila pozornosť na biele šaty so strieborným korzetom, ktorý jej na figúru skvele sadol. Jemná kráska si to môže dovoliť a vyzerala naozaj pôsobivo. Chlpatú kabelku by sme ale vymenili za clutch alebo jemnejší kúsok a bolo by to dokonalé.

Patria súťaže krásy k vašim obľúbeným? Nezabudnite za ne hlasovať v televíznej ankete Telkáč roka 2014.

Ktorej Slovenke to podľa vás pristalo najviac?

spolu hlasovalo 1062 ľudí