Presunúť na hlavný obsah

10 minút cvikov na brucho, ktoré poznáte, ale aj tak ich nerobíte: Takto dosiahnete vysnívanú postavu

Fitness

Cvičili ste brucho, dosiahli ste výsledok a povolili ste. Ani sa nenazdáte a ste späť na začiatku. Toto sú cviky, ktoré nikdy nevyjdú z módy a môžete ich robiť stále dookola.

Najčastejší problém chudnutia u žien je, že svoju pozornosť sústredia vždy len na diétu alebo na cvičenie. Málokedy spoja obidve a dôkladne ich dodržiavajú. Diéta síce odstráni tuk z brucha, ale koža zostane ovisnutá. Je dôležité, aby ste mali kondíciu. Čím vyššia kondícia, tým menej tukových zásob. Na druhej strane len kardio nestačí a na rad prichádzajú silové cvičenia. Čím viac si budete budovať svaly, tým rýchlejšie budete spaľovať tuky nielen pri cvičení, ale aj po ňom, počas relaxu.

Zatiaľčo kondíciu si viete budovať prostredníctvom behu, rýchlej chôdze, plávania alebo bicyklovania, silové cvičenie robí mnohým ženám problém. Vybrali sme preto pár jednoduchých cvikov na brucho a tiež ukážku toho, ako a ktoré svaly napínate pri cvičení. Nezabúdajte, že pri svalových cvičeniach neplatí preháňať to s opakovaním, nakoľko si môžete spáliť svalstvo, čo vedie k nepriaznivým účinkom. Pri kardiu pokojne zvyšujte čas aktivity, pôjde vám to prirodzene. Nájdite si však hranicu, napríklad 30-50 minút by ste nemali ako bežný človek prekročiť.

VIDEO: 10 minút cvikov na brucho, vďaka ktorým dosiahnete vysnívanú zmenu postavy

Čítajte tiež: 


- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus