Presunúť na hlavný obsah

Známe Slovenky, ktoré mali dieťa krátko po dvadsiatke: Vyzerajú lepšie ako kedykoľvek predtým

Slovenské celebrity

Tieto mladé Slovenky sa rozhodli, že čím skôr, tým lepšie. Dnes vyzerajú stále úžasne a plné energie. Posúďte sami.

Anna Amenová 

Táto bývalá Miss Universe má dnes už dve slečny, ktorým sa momentálne venuje naplno a materskú dovolenku si užíva. So svojou krásou a postavou, ktorú si dlhé roky udržiava aktívnym športom aj karate, však nebude mať o prácu v budúcnosti núdzu.

Čítajte tiež: Takto zhadzuje kilá každým týždňom: Ivana Christová urobila radikálnu zmenu vo svojom živote

Barbora Rakovská 

Naša moderátorka je mamou dcérky, z ktorej je dnes už veľká slečna. Barbora sa okrem moderátorskej profesie venuje viacerým projektom, čo sa týka detí. Je naozaj vyťažená, ale všetko vždy robí s úsmevom na tvári. 

Andrea Verešová 

Andrea Verešová po dvoch deťoch aj tridsiatke dokáže oslniť a konkurovať postavou i tvárou pri každej príležitosti a všetci ostanú v nemom úžase. Preto sa kariéru modelky na klinec nechystá povesiť. Na módnych prehliadkach často zatieni aj mladšie kolegyne. 

Denisa Mendrejová

Veľa ľudí jej závidí nielen krásu, ale predovšetkým bohatstvo, ktoré Denisa pred svetom neskrýva, ale naopak, užíva si ho. Na fotografiách sa pýši nielen dcérkou, ale aj dokonalou tvárou a skvelou postavou, ktorú vystavuje v bikinách, a že sa je stále na čo pozerať. 

Timea Szaboová 

Naša bývalá vicemiss nikdy nemala problém ukázať sa aj vo vyzývavejších módnych kúskoch. Dnes po dieťati vyzerá rovnako dobre a sexi ako keď sa zúčastnila pred piatimi rokmi súťaže krásy. Naviac, zmenila účes a musíme priznať, že jej to takto svedčí ešte viac. Čo myslíte?

Neprehliadnite: Sexi Twiinsky sú na nerozoznanie, no majú rovnaký vkus? Pozrite, akých mužov majú po svojom boku

Romana Škamlová

Ešte počas materskej dovolenky sa dala Romana Škamlová na podnikanie. Dnes je z nej okrem mamy a modelky aj úspešná s údajne najlepšou organickou kávou. V živote sa táto kráska rozhodne nestratí. 

Mária Čírová 

Dve deti po sebe, k tomu občas modelka, ale najmä jedna z našich z najúspešnejších speváčok, ktorá nás vždy skvele reprezentuje na významných podujatiach. Mária Čírová stíha naozaj všetko a pritom vyzerá stále tak dievčensky krásne a nežne. 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe