Presunúť na hlavný obsah

Blahodarný elixír, ktorý si vyrobíte doma: Dáva zbohom šedinám, spevňuje pleť a omladzuje celé telo!

Zdravie

Neveríte, že by niečo podobné akýkoľvek drink, krém, či liek dokázal? Skúste tento zázrak, výsledky by na seba nemali nechať dlho čakať.

Áno, čítate dobre. Vaše sivé vlasy by mali opäť nabrať farbu, mali by prirodzene zosilnieť a nabrať späť odtieň, ktorý ste pôvodne dostali do vienka. Neuveriteľné, však? Stovky ľudí však na tento prirodzený liek nedajú dopustiť. Podľa portálu healthylifetricks.com tento prírodný nápoj plný živín prinavracia mladosť, energiu a vitalitu. Vďaka tomuto elixíru bude vaša pleť vyzerať lepšie, nápoj  zlepšuje zrak a spôsobuje, že sa zastavuje produkcia sivých vlasov a spúšťa sa rast tmavých silných vlasov! Skúsite?

Prečítajte si: Nápoj, ktorý spôsobil vo svete revolúciu: "Zlaté mlieko" ozdraví celý organizmus a poradí si aj s rakovinou!

Ako na to? 

Budete potrebovať: 

1 šálku ľanového oleja

4 ½ stredne veľkých citrónov

4 strúčiky cesnaku

1 kg surového medu

Príprava:

Vložte  cesnaky do mixéra a premiešajte, olúpte len dve polovičky citrónov, ostatné nechajte so šupkou. Pridajte ľanový olej a med. Opäť zmixujte a vzniknutú zmes skladujte v uzavretej sklenenej nádobe.

Mohlo by vás zaujímať: Najúčinnejší a najzdravší nápoj na detox: S týmto prečistíte telo a schudnete už počas troch dní!

Dávkovanie: 

Užite jednu polievkovú lyžicu pol hodiny pred každým jedlom. Používajte len drevenú lyžicu nikdy nie kovovú! Aby ste videli účinky, mali by ste si tento zázrak dopriať minimálne trikrát denne.

- Najčítanejšie -