Presunúť na hlavný obsah

Odkedy kráska schudla z XXL na XS, nemá núdzu o chlapov: Nové telo je pre nich doslova magnetom!

Zahraničné celebrity

Čo sa stane, keď sa kyprej žene podarí zhodiť prebytočný tuk a premení sa na sexi kočku? Vicky Pattison ukazuje svoje krivky všade, kde sa len dá a o mužov núdzu nemá.

O britskej hviezde z reality show, ktorá prelomila ľady v chudnutí a stala sa tak akousi skutočnou motiváciou, sme vám už písali. Vicky Pattison mala nielen nadrozmerné telo, ale aj vysoké štádium celulitídy, takže jej mohlo hroziť aj veľa zdravotných komplikácií. Vďaka radikálnej úprave jedálnička a životného štýlu, ktorý smeroval k cvičeniu, sa jej podarilo, pre niekoho nemožné.

Čítajte viac: Neuveriteľná premena krásky z XXL na XS: Táto hviezda je teraz vďaka výzoru na roztrhanie!

Ako vyzerá jej deň na tanieri a koľko kalórií prijme, si môžete podrobnejšie prečítať v článku, ktorý sme vám priniesli dávnejšie. Vicky si obľúbila 10-minútové tréningy, ktoré ale robí denne, bez akéhokoľvek „podvádzania“.

Vďaka výzoru je teraz magnet pre oči mnohých mužov

Vicky si je dobre vedomá svojej premeny a jej outfity to jednoznačne naznačujú. Odkedy je hrdou majiteľkou štíhlej postavičky, inak ako v sexi šatočkách, kopírujúcich jej krivky, sa neobjaví. Vicky chce byť teraz stredobodom pozornosti a preferuje štýl „nech je všetko, čím sa dá pochváliť, vidno“. O pozornosť mužov preto nemá núdzu a najnovšie sa po jej boku objavil tento fešák.

Ako to vidia psychológovia

Podľa mnohých odborníkov je Vicky presne tým príkladom ženy, ktorá začne so sebou niečo robiť, až keď danú vec nechá zájsť do krajností. Čo to znamená? Jej telo bolo ovplyvnené dennodennými zlozvykmi, ktoré sa odrážali na jej tele v podobe tuku. Nepribrala však zo dňa na deň, všetko to trvalo postupne a preto to sama nevnímala ako niečo zlé. Preto, ak chcú takéto ženy naozaj schudnúť, v ich živote a mysli sa musí odohrať naozaj silný emotívny zážitok. Častokrát je bolestivý a ženy upadnú do depresie. Všetko je však v nastavení mysle a okrem jedálnička a pohybu, musí byť prítomná aj oddanosť a sila zmeniť sa.

Mohlo by vás zaujímať: Spredu dokonalá tvár, zozadu celulitída: Toto je telo jednej a tej istej ženy!

Ak sa to podarí, je to obrovský úspech a krok k lepšiemu. Nasleduje niečo oveľa ťažšie, a to vytúženú postavu si udržať. Motiváciou preto môže byť vyššie sebavedomie, atraktívnosť pre mužov a pod. U Vicky sa stalo niečo, čo niekoľko rokov nezažívala a preto sa môže teraz javiť ako veľmi promiskuitná. Je to ale len otázka pár rokov, kým ju to neprestane baviť a bude to vnímať ako súčasť života. Pri takýchto extrémoch sa totiž môže stať, že Vicky si nebude vedieť nájsť muža na celý život a chlapi ju budú brať len ako sexi kosť na jednu noc. 

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus