Presunúť na hlavný obsah

Neuveriteľná premena krásky z XXL na XS! Táto hviezda je teraz vďaka výzoru na roztrhanie!

Zahraničné celebrity

Tomuto sa hovorí premena roka! Tmavovlasá kráska Vicky Pattison sa dokázala zbaviť kyprých tvarov naozaj bravúrnym spôsobom. Budete prekvapení, ako vyzerala predtým.

Hviezda reality show Vicky Pattison je živým príkladom toho, že kypré tvary či vysoký stupeň celulitídy uberá žena na atraktivite. Táto tmavovláska sa rozhodla urobiť niečo so svojou postavou a keďže je veľkou fanúšičkou krátkych minišiat, bola k tomu donútená vlastnou vôľou. Lepšie povedané, napriek tomu, že obliekala britskú konfekčnú veľkosť 16, vyhecovanie ku zmene prišlo až po tom, čo sa uvidela na fotografii v bikinách. 

Vicky sa chcela o tejto šťastný pocit podeliť s ostatnými

Vicky Pattison bola naozaj rozkysnutá mladá 26-ročná žena, ktorá svoju postavu zanedbávala. To, že sa jej podarilo takto rapídne schudnúť považovala sama za úspech a rozhodla sa byť skutočnou motiváciou aj pre ostatných. Nikto sa totiž nevie vžiť do ich kože, len ten, kto si tým sám prešiel. Vicky odštartovala krátku sériu cvičení na DVD s názvom „Seven Day Slim“. Desaťminútové cvičenia sú priamo šité na mieru pre všetkých, ktorí chcú zmeniť svoju postavu na atraktívnejšiu.

Tajomstvo úspechu žne podľa nej v 10 minútových tréningoch

Brunetka sa netají tým, že žiadne extra náročné tréningy nepraktizovala, práve naopak. Vicky je zástankyňou krátkych 10 minútových cvičení, ktoré robíte dennodenne. Podľa nej je tento spôsob ideálny na naštartovanie metabolizmu a následné chudnutie. Samozrejme, bez úpravy jedálnička to nešlo. Táto kráska prezradila, aké potraviny tvoria jej deň a vďaka nim nemala pocit, že by držala nejakú diétu a trpela vlčím hladom.

Jedálniček Vicky Pattison v štýle „všetkého, ale s mierou“

Raňajky (250 kalórií)

Brusnice s javorovou kašou, jablko s medom a jednou lyžicou vločiek a mandlí, strieda omeleta s toastom a s jednou lyžicou nízkotučnej nátierky a pomaranč. Vicky tiež raňajkuje obľúbené ovsené vločky s mliekom a s jahodami. Ako alternatívu volí toast s arašidovým maslom a banánom.

Obed (350 kalórií)

Kurací šalát sa stáva už doslova klasikou, hlavne ak obsahuje hlávkový šalát, uhorku, kúsok červenej cibule. Obmenu za tento obed Vicky doporučuje grécky šalát v pitta chlebe. Hlávkový šalát, uhorka, červená paprika, feta syr a kúsok hrušky vytvoria skvelú chuť, ktorú môžete pokvapkať nízkotučným jogurtom. Alternatívou môže byť aj kuracia polievka a ako dezert kúsok melóna. Keď nestíha urobí si kurací wrap so zeleninou či krevety so surovou zeleninou.

Večera (450 kalórií)

Na večeru si dopraje najmä ryby. Krevety s cesnakom, zázvorom a čili s piatimi lyžicami hnedej ryže alebo kuskus. Má rada tiež tuniaka či lososa so stredozemnou zeleninou. Sem-tam si dopraje dokonca kvalitný hovädzí stejk s hranolkami.

Snack (100 kalórií)

Ako snack medzi hlavnými jedlami dňa si dopraje čerstvé ovocie (najmä dopoludnia a poobede) alebo hrsť orieškov, ktoré zastia.

A ako vyzerala Vicky Pattison predtým? Táto fotografia môže za jej odhodlanie schudnúť

Myslíte si, že každý môže schudnúť, keď bude chcieť?

spolu hlasovalo 1619 ľudí

Áno
1397
Nie
222

- Najčítanejšie -