Presunúť na hlavný obsah

Najžiarlivejšie krásky Hollywoodu: Týmto sa ich chorobná nedôvera poriadne vypomstila!

Zahraničné celebrity

Žiarlivosť sprevádza minimálne polovicu vzťahov. Inak na tom nie sú ani známe tváre, ktoré sú až chorobne žiarlivé, na čo už mnohé z nich aj doplatili.

Alessandra Ambrosio

Modelka Alessandra Ambrosio sa rozhodne nezdá. Svoju žiarlivosť sa ani nesnaží skrývať a už niekoľkokrát hrdo prehlásila, že chce muža iba pre seba a neznesie, keď má čo i len kamarátky. Nuž, ani jedna z najkrajších žien sveta predsa nemôže mať istotu, či sa jej partner niekde nezatúla.

Vanessa Bryant

Manželka známeho basketbalistu Kobe Bryanta, Vanessa, si už pred ústa servítku nedáva. Po tom, čo sa prevalila športovcova nevera, si kráska dáva poriadny pozor a to aj za cenu poriadnej scény. Úplne jej stačí, ak sa k nemu priblíži nejaká „pofidérna“ slečinka a Vanessa už štartuje. Jej intenzívna žiarlivosť ich doviedla takmer pred súd po tom, čo si Kobe povedal, že takto už ďalej nevládze. 

Jennifer Lopez

Obľúbená popová diva Jennifer Lopez taktiež nepatrí medzi anjelikov. V manželstve s Marcom Anthonym to bol síce on, kto žiarlil viac, no Jenny sa za svoje „výkony“ taktiež nemusí hanbiť. Po tom, čo si po sedemročnom manželstve dali zbohom, mu speváčka vraj robila zo života peklo. Keď si Marc nabalil modelku Shannon de Lima, Jennifer to údajne zvládla nie príliš s gráciou a tento trojuholník sa nezaobišiel bez hysterických scén, ktorých iniciátorkou bola práve diva so sexi pozadím. 

Sofia Vergara

Krásna kolumbijská herečka Sofia Vergara ešte donedávna randila so svojím snúbencom Nickom Loebom.  Keď sa však rozišli už druhýkrát, obaja vzdali. V kuloároch sa šepká, že za všetkým stojí najmä Sofia, ktorá ich vzťah korenila poriadne štipľavými poznámkami, ktoré hovorili sami za seba – kráska jednoducho nezvládla, že jej snúbenec bol čoraz známejší a s jeho slávou prichádzali stále nové fanúšičky.

Portia de Rossi

Herečka Portia de Rossi má poriadny problém. Týka sa, ako inak, jej hereckej kolegyne Vergary, ktorá je veľmi dobrou priateľkou Ellen Degeneres, ktorá je oficiálnou partnerkou Portie. Ako je známe, krásna Portia sa nedokáže preniesť cez toto priateľstvo svojej partnerky, čo ju však vedie do veľmi nepríjemnej situácie, v ktorej Ellen intenzívne premýšľa nad tým, či by predsalen nebolo lepšie, dať si na chvíľu pauzu. 

Eva Mendes

Americká herečka a speváčka Eva Mendes sa do nášho rebríčka dostala vďaka vzťahu s Ryanom Gosslingom. Eva mu robila niekoľko scén mesačne, na čo musí mať človek naozaj železné nervy. Viete ako sa hovorí, dovtedy sa chodí s džbánom po vodu, kým sa nerozbije. A tak to dopadlo aj v tomto prípade. Ale, nemožno jej predsa zazlievať, že žiarlila na takého fešáka, akým spomínaný herec rozhodne je, no nie?

 

- Najčítanejšie -