Presunúť na hlavný obsah

Čaká Hollywood ďalší rozvod? U najobľúbenejšej prominentnej dvojice sa najnovšie toto slovo skloňuje

Zahraničné celebrity

V poslednom čase akoby sa s hollywoodskymi rozvodmi roztrhlo vrece. Údajný rozpad manželstva topmodelky Gisele Bundchen a futbalového hráča Toma Bradyho však naozaj prekvapuje.

Fotografie a komentáre však svedčia o láske 

Gisele pravidelne zásobuje Instagram  fotografiami svojej šťastnej rodiny a jej manžel Tom na nich samozrejme nechýba. Posledné zdokumentované mesiace ich manželstva svedčia skôr o tom, že títo dvaja sú stále zaľúbení a šťastní po boku toho druhého. Dôkazom sú aj komentáre k pomerne nedávnym fotografiám, ktoré zavesila Gisele na sociálnu sieť: „Všetko najlepšie mojej láske. Sme tak požehnaní, že ťa máme v našich životoch. Ďakujem za to, že mi dávaš toľko lásky. Milujeme ťa!“ O to viac je verejnosť šokovaná tvrdeniami médií, že by malo byť ich 6-ročnému manželstvu koniec. 

Mohlo by vás zaujímať: Vzťahové "pletky", ktorých je plný Hollywood: Tieto páry šokovali v poslednej dobe najviac!

Údajná nevera a vyhľadanie rozvodového právnika 

Napriek šťastným fotografiám a láskyplným komentárom zo strany Gisele, zahraničné médiá informujú o tom, že všetko je inak. Ako hovorí dailymail.com, 35-ročná modelka konzultovala situáciu už aj s rozvodovým právnikom. Dosť častým slovom, ktoré sa skloňuje v týchto článkoch, je nevera. Konkrétne zo strany príťažlivého futbalistu, ktorý o ženy rozhodne núdzu nemá. Usweekly.com zase píše, že anonymný zdroj z blízkeho okolia páru sa vyjadril takto: „Tom si ale myslí, že ide len o hrozbu. To však určite nie je. Veci sú teraz medzi nimi dosť napäté. To by mohol byť aj koniec ich vzťahu.“

Čítajte tiež: Zamilovaný športovec žiari po boku tejto krásky: Fešného cyklistu zmenila láska k misske na nepoznanie!

Čo sa ešte v Hollywoode šepká?

Za ich zatiaľ údajnými problémami má byť aj nedávny Tomov škandál, kvôli ktorému mal byť na 4 mesiace suspendovaný z tímu. Zdroje z okolia páru sa pre dailymail.com vyjadrili, že Tom musel čeliť ostrej kritike a tlaku verejnosti a to malo dopad aj na Gisele, voči ktorej sa vraj začal správať útočne. „Pre pár bol uplynulý rok veľmi napätý, najmä čo sa týka Tomovej futbalovej sezóny. Tom je na svoju kariéru veľmi zameraný a Gisele sa cítila odstrčená,“ objasňuje anonymný zdroj blízky páru pre dailymial.com. Čo je však na tomto všetkom pravda, ukáže len čas. 

Neprehliadnite: Najlepšie zarábajúca topmodelka prichytená paparazzmi v burke: Celý svet je v škou z dôvodu, prečo to urobila