Presunúť na hlavný obsah

Obyčajné dievča si splnilo sen a namierilo do Hollywoodu: Úspech sa podpísal na jej vzhľade, čoraz vyziabnutejšom!

Zahraničné celebrity

Obyčajné dievča, ktoré sa počas pár rokov stalo žiadanejším ako akákoľvek béčková celebrita. Takto sa počas pár rokov zmenila a dnes sa stráca pred očami – čo za tým je?

Milánska módna ikona, ktorá zachytila vlnu módnych blogov s predstihom a vďaka tomu sa stala jednou z najpopulárnejších na svete. Chiara Ferragni je v módnom svete veľmi dobre známa a hoci začínala ako peroxidová blondínka s výrazným mejkapom pod značkou The Blonde Salad, dnes je jej vzhľad celkom iný.

Návrat k prirodzenosti si získal aj Chiaru a dnes pôsobí oveľa krajšie a takmer ako modelka. Svedčí o tom aj jej postava, ktorú mala vždy tip top, no najnovšie mnohých fanúšikov pobúrila svojím čoraz viac vychudnutým telom.

Čítajte: Dievča odvedľa sa zo dňa na deň stalo slávne: Tromfla celebrity a svet módy jej leží pri nohách

Celosvetová popularita si vyžiadala svoju daň

Keďže pracovná náplň tejto módnej ikony spočíva v cestovaní, premiestňovaní sa z jedného kúta sveta na druhý a fotení sa, fanúšikovia majú dokonalý prehľad o tom, ako vyzerá. Chiara má program neustále nabitý a aj preto sa z rodného Milána nedávno odsťahovala do Hollywoodu, kde často lietala. Centrum diania tých najlepších udalostí a večierkov, ale aj fotení a kampaní. L.A.je jednoducho mesto, kde sa plnia sny. 

Práve život Chiary sa môže zdať ako sen a istým spôsobom aj je. To ale nemení nič na veci, že to je poriadne náročné a vyčerpávajúce. Únava sa podpisuje na jej vzhľade čoraz viac. Chiara výrazne schudla nielen v rámci celej postavy, ale aj tváre. Výrazné lícne kosti a oči. Tie mala neraz sklenné či červené. Je veľmi pravdepodobné, že to je práve nedostatkom spánku, častou zmenou časového pásma.

Táto módna blogerka totiž cestuje výrazne viac ako akákoľvek úspešná topmodelka. Otázne je, či svoje sily a telo nepreceňuje. Počet jej sledovateľov na instagrame, ale aj na jej blogu neustále rastie a Chiara je tiež tvárou niekoľkých módnych značiek. Preto je zrejmé, že jej úspech je stále takisto v rastúcej krivke. Tí, ktorí sa o nej dozvedeli len nedávno si prostredníctvom jej postov až tak neuvedomia, akou zmenou prešla. No ak si porovnáte pôvodné fotografie s tými súčasnými, rozdiel je naozaj viditeľný. 

Myslíte si, že Chiara by si mala dopriať aj oddych na úkor toľkého úspechu?

spolu hlasovalo 187 ľudí

Áno
179
Nie
8

- Najčítanejšie -