Presunúť na hlavný obsah

Krásna Dominika Cibulková miluje šperky: Prezradila, aký zásnubný prsteň od priateľa zdobí jej ruku!

Slovenské celebrity

O Dominike Cibulkovej je známe, že patrí medzi milovníčku šperkov. Málokto však o nej vie, že jej prsteník zdobí už nejaký ten rok snubný prsteň.

Pred pár dňami sa v priestoroch známeho nákupného centra na nábreží Dunaja otváral nový luxusný a štýlový butik ALO diamonds, ktorý si prešiel dizajnovou inováciou. Slávnostné otvorenie sa uskutočnilo za prítomnosti majiteľa Alojza Ryšavého a tiež množstva prominentných hostí. „ALO diamonds neustále sleduje svetové trendy, ktoré sa odrážajú nielen v podobe jedinečných kolekcií šperkov, ale aj v dizajne našich priestorov. Butik v novom elegantnom šate je darčekom pre všetkých našich zákazníkov pri príležitosti 20-teho výročia značky,“ uviedol Alojz Ryšavý, majiteľ ALO diamonds.

Medzi pozvanými hosťami sa objavila Soňa Müllerová, Karin Haydu, Dagmar Didiana Dianová, Monika Hilmerová so svojím mužom Jarom Bekrom, Vera Wisterová a ďalší. 

Hviezdou večera však bola Dominika Cibulková. Šaty z dielne dizajnéra Davida Koma kopírovali jej siluetu a nádherné šperky zvýraznili jej krásu a pôvab. Dominika má k šperkom veľmi blízko a keď vyhrá dôležitý zápas, vždy sa rada niečím odmení, niekedy práve aj šperkom. Luxusné šperky ALO diamonds patria medzi jej obľúbené a to aj preto, že táto značka má slovensko-český pôvod. 

„Zo mňa sa moji blízki smejú, lebo ja milujem veľké šperky, veľké prstene. Okrem náušníc, mám všetky šperky veľké. ALO diamonds úplne spadá do mojej kategórie, pretože robia naozaj krásne a aj extravagantné šperky,“ prezradila svoj vzťah ku šperkom naša úspešná tenistka. O Dominike málokto vie, že jej ruku zdobí už nejaký ten rok zásnubný prsteň. My s redakciou sme boli takisto milo prekvapení a tak nás zaujímali detaily. „Áno, od Miška mám snubný prsteň. On hovorí, že tak už ho máš štyri roky, už by som ho mohol nejako upgradnúť. Takže sa vždy na tom smejeme, ale ja mu poviem, že nie, mne na tom nezáleží, (že je starý, pozn.red.) prezradila Domi Cibulková, ktorá pri svojom partnerovi, Michalovi Navarovi doslova žiari šťastím a úprimnou láskou. To, či plánujú aj svadbu sa dozviete v rozhovore, ktorý pre Feminity poskytla. 

Nás ale ešte zaujímalo, aké sú trendy v zásnubných prsteňoch. Spýtali sme sa, koho inak, ako zakladateľa tejto luxusnej klenotníckej značky. „Dnes je to naozaj rozdiel v porovnaní s pár rokmi dozadu. Kedysi to bol len čistý kamienok s obrúčkou, v súčasnosti chcú zákazníci niečo viac kreatívnejšie. Veľmi obľúbené sú maličké diamanty dopĺňajúce centrálny kameň,“ vyjadril sa pre Feminity majiteľ ALO diamonds, Alojz Ryšavý.

FEMINITY TV: Pozrite si rozhovor s Dominikou Cibulkovou a nazrite do atmosféry otvorenia butiku ALO diamonds

Štýl podľa tenistky Dominiky Cibulkovej - inšpirujte sa!