Presunúť na hlavný obsah

Ako byť IN v kancelárii aj na parkete, v okuliaroch aj bez? Pozrite sa

Radosť zažiariť

Niet väčšej výzvy pre tím rubriky Radosť zažiariť, ako žena, ktorá je imidžový chameleón. V dnešnej časti sa presvedčíte, že móda skutočne dokáže zmeniť vyžarovanie človeka. Na počkanie zvýrazní vaše seriózne, aj vaše hravé ja.

23-ročná Ivanka je východniarka z Levoče, ktorá už piaty rok žije v Bratislave a to „žije“ by sa patrilo dvakrát podčiarknuť. Je to totiž živel, ktorý nevie len tak nič nerobiť, mračiť sa či nebodaj nudiť. Nenechajte sa zmiasť jej vážnym výrazom, to je len denná tvár študentky ekonómie a kancelárskej pracovníčky na polovičný úväzok. Po večeroch Ivka mení moderné outfity za retro a roztáča to na tematických párty v štýle 40., 50. až 90. rokov, organizovaných jej priateľom. Smeje sa, že keby mohla, najradšej by sa presťahovala do éry, kedy sa niesol z gramofónov swing. No jedným dychom priznala, že ako každá mladá žena, aj ona sa chce páčiť a kráčať s trendmi. A to už bola úloha pre náš polusácky skrášľovací tím. Začali sme v kaderníctve KLIER, kde si hairstylistka Nikol zručne poradila s Ivkiným „hriechom“ – odrastenou farbou vlasov. Pramienky prestrihala, čím ich ozdravila a k hnedej farbe s jemným nádychom medenej zvolila decentný melír pre podtrhnutie kontúr Ivkinej súmernej tváre.

Klaudia Kolenčíková v parfumérii Marionnaud si na Ivku prichystala svoj arzenál farbičiek dekoratívnej kozmetiky Yves Saint Laurent, no tentoraz stavila na menej dramatický a viac prirodzený denný mejkap, aby tvár nestratila mladistvú iskru. Ivka má navyše uhrančivé oči, ktoré vyniknú aj spoza rámov okuliarov a nevyžadujú žiadne nápadné tiene. O to viac si mohla vizážistka dovoliť pohrať sa s farbou pier. Mladej dáme vybrala slušivý odtieň červenej, ktorý zbytočne nekričí, no rozhodne ho neprehliadnete. Rovnako „neprehliadnete“ ani závan parfumu, ktorú si Ivka z parfumérie odniesla, limitovanú vianočnú edíciu obľúbenej vône MY Burberry .

Ivka absolvovala špeciálnu kúru na klinike Bio the Care, nachádzajúcu sa priamo v nákupnom centre Polus. Zvolili sme 3D tetovanie obočia čiarkovou metódou, ktoré jej beztak krásnym očiam dodalo ešte väčšiu hĺbku.

Nasledovala najkreatívnejšia časť premeny – výber módnych outfitov, ako vždy, v réžii našej dvornej stylistky Mirky Dobiš Michalkovej. Tentoraz pomáhala Ivke zdôrazniť jej ženskosť v aktuálnej ponuke značiek Desigual, KARA, Jasmine a Baťa.

Prvú sme navštívili predajňu značky Jasmine, ktorá ponúka vysoko elegantnú a výsostne ženskú módu, a tak sme vybrali outfit do práce či na pracovné stretnutia. Ako dobrý základ tohto modelu poslúžil výrazne červený kabát s trištvrťovými rukávmi. Ten sme doplnili o bielu košeľu a čierne úzke nohavice s pukmi. Čierne lodičky značky Baťa sú nadčasovou voľbou a dajú sa kombinovať k akémukoľvek elegantnému oblečeniu. Strohosť tohto looku ešte podčiarkli dioptrické okuliare, ktoré dodali Ivane serióznosť a vážnosť.

Ako každú jeseň, aj tento rok sú veľkým trendom v móde kožušiny. Predajňa značky KARA ich ponúka nespočetné množstvo a vyberie si ozaj každá dáma. Ak sa obávate, že vám „kožuch“ pridá kilá či vek navyše, siahnite po mladíckych vzoroch a strihoch, ako sme to urobili aj my. Kožená bunda s kožušinovým štepovaním je zaujímavou voľbou, a tak sme ju doplnili len o obyčajné koženkové legíny a vysoké čierne čižmy značky Baťa.

Ako poslednú sme navštívili predajňu značky Desigual, ktorá má  v ponuke okrem  svojich charakteristických výrazných farebných potlačí aj jednoduchšie kúsky. Tie sme vyskladali tón v tóne a vznikol takýto zaujímavý outfit v zemitých tónoch. Tmavohnedý kabát šitý z rôznych materiálov je praktický a ľahko sa kombinuje. My sme ho doladili staroružovým šálom. Keďže táto predajňa ponúka aj kabelky a topánky, Ivana je oblečená od hlavy po päty v značke Desigual.

Milé dámy, chcete si užiť deň plný zábavy, rozmaznávania a špičkovej starostlivosti v rukách odborníkov? Bez ohľadu na to, koľko máte rokov či kíl, aj vy sa môžete nabudúce nájsť v našej rubrike! Polus City Center ponúka vo svojich predajniach horúce módne trendy a my vám ich radi predvedieme v podobe nápaditých reportáží z premien vybraných účastníčok. A nielen to! Tu nájdete aj SKVELÉ TIPY na nákupy v Poluse. Ak chcete absolvovať premenu v našej rubrike RADOSŤ ZAŽIARIŤ, napíšte nám mail na radostzaziarit@poluscitycenter.sk. Uveďte svoje meno, bydlisko – mesto, vek a pripojte svoju aktuálnu fotografiu.   V treťom ročníku našej rubriky  budeme opäť  radiť, skrášľovať  a rozdávať radosť tým, čo túžia zažiariť. Nákupné centrum chce dopriať svojim zákazníčkam radosť a takouto formou prispieť k ich spokojnosti, preto niekoľkým desiatkam z nich zabezpečí servis v podobe profesionálneho tímu v projekte  „Radosť zažiariť”.

PRIHLÁSTE sa! Jednoducho nám napíšte email na adresu radostzaziarit@poluscitycenter.sk