Presunúť na hlavný obsah

Slovenské celebritné páriky nemajú ďaleko od tých svetových: Táto podobnosť je neuveriteľná!

Slovenské celebrity

Celebritné páry slovenského šoubiznisu, versus tie svetové. Čo hovoríte na túto podobnosť?

 

Daniela Peštová a Pavol Habera vs. Gisele Bündchen a Tom Brady

Modelka Daniela Peštová patrí k najkrajším ženám nielen nášho šoubiznisu, ale aj k svetovým modelingovým špičkám, tak isto ako modelka Gisele Bündchen. Tieto dve krásky majú spoločnú nielen nadpozemskú krásu, ale i vkus na pekných mužov. Aj keď spevák Pavol Habera nie je tak vyšportovaný ako futbalista Tom Brady, na jeho charizme mu to vôbec neuberá. 

Nela Pocisková a Filip Túma vs. Jessica Biel a Justin Timberlake

Speváčka a herečka Nela Pocisková, je krásna a talentovaná, tak isto aj jej hollywoodska kolegyňa Jessica Biel. Obe sa tešia zo svojich speváckych polovičiek. Zatiaľ čo Nele už nejaký ten piatok robí spoločnosť spevák Filip Túma, herečka na materskej dovolenke Jessica Biel zbalila jedného z najžiadanejších mužov planéty. Obom dámam je čo závidieť. 

Prečítajte si: Filip Tůma splnil Nele Pociskovej sen: Zaľúbenci sa pochválili touto horúcou fotografiou. 

Ivana Surovcová a Marián Gáborík vs. Rosie Huntington-Whiteley a Jason Statham

Modelka a tanečníčka Ivana Surovcová bez pochýb patrí k najsexi Slovenkám. Jej americká dvojníčka Rosie Huntington-Whiteley sa pýši titulom jednej z najkrajších žien planéty a preto je logické, že po ich boku stoja páni, za ktorými sa otočí nejedna žena. Športovec Marián Gáborík a urastený herec Jason Statham sú muži, ktorí stoja za hriech a obe krásky potvrdili svoj výborný vkus. 

Veronika Ostrihoňová a Matej Cifra vs. Gwyneth Paltrow a Chris Martin

Na rozdiel od Veroniky Ostrihoňovej a Mateja Cifru, herečka  Gwyneth Paltrow a spevák Chris Martin už nezdieľajú spoločnú domácnosť. Ich nápadná podobnosť je ale jasná a obe blondínky si vybrali naozaj svojských partnerov. Ešte jeden rozdiel by sa možno našiel. Sajfovi to s mikrofónom ide o trošku lepšie. 

Ktorá podobnosť je podľa vás najvýraznejšia?

spolu hlasovalo 753 ľudí

- Najčítanejšie -