Presunúť na hlavný obsah

Milujete módu? Tento dizajnérsky kúsok si jednoducho nesmiete nechať ujsť

Súťaže

Ateliér MIKLOSKO predstavil elegantný obal na smartfón so štýlovými samolepkami. Zapoj sa do súťaže a vyhraj jeden z nich!

“Myšlienka ponúknuť fanúšikom mojej značky dostupný a hlavne originálny dizajn s mojim rukopisom ma sprevádzala už dlhšie. Celé to reálne odštartoval na jar 2014 MIKLOSKO Pop-Up Store, ktorý sa z dočasného projektu zmenil na nadčasovú líniu s limitovaným, komerčne atraktívnym sortimentom. Výsledkom mojej poslednej “tvorivej nálady“ je jedinečný obal na smartfón v spolupráci so značkou NUVO fashion.“

Fero Mikloško

Aj keď predstavenie najnovšieho módneho doplnku Ateliéru MIKLOSKO sa nieslo v komornejšom duchu spoločenskej módy, jeho štýl a dostupnosť poteší širšie publikum “fashion“ nadšencov a fanúšikov značky MIKLOSKO. Na prvý pohľad jednoduchý, no po preskúmaní detailov prekvapivý – elegantný obal na smartfón so štýlovými samolepkami.

Biely, lesklý základ decentne označený logom “MIKLOSKO for NUVO fashion“ predstavuje pomyselné čisté plátno, ktoré si každý môže dokončiť podľa predstáv. Súčasťou balenia sú totiž dve sady samolepiek charakteristických symbolov zo sveta módy a predmetov spojených s tvorbou ateliéru MIKLOSKO v hravo farebnom, alebo ľahko trblietavom komiksovom štýle. Hviezdičkám, vešiakom, gombíkom, nitiam, dámskym lodičkám, či iným doplnkom dominuje ako inak tvár dizajnéra v ľahkej pop-artovej úprave už dobre známa z línie MIKLOSKO Pop-Up.Vďaka použitiu symbolov aj na krabičke je produkt neprehliadnuteľný rovnako, ako samotný obal originálne dotvárajúci imidž majiteľa vybraného smartfónu.

Na trh prichádza tento exkluzívny ochranný a zároveň imidžový obal v limitovanom počte
vo verzii pre smartfón Apple iPhone 6/6s a Samsung Galaxy S6. Značka NUVO fashion ako podporovateľ lokálnej dizajnérskej tvorby hrdo predstavuje túto ďalšiu spoluprácu
s renomovaným slovenským návrhárom vo svojom portfóliu. Zákazníci budú mať možnosť
zakúpiť si obaly aj pohodlne online na stránke www.nuvo.sk.

Keďže charita sa stala neodmysliteľnou súčasťou všetkých eventov časopisu Milliard Sun, počas ktorého bol predstavený exkluzívny obal MIKLOSKO for NUVO Fashion, výťažok z dražby počas gala večera bol venovaný projektu LIST ŽIVOTA, konkrétne na vytlačenie knihy “Listy života“, ktorú napísali deti zo Základnej školy pri Kríži v Bratislave. Prostriedky získané z predaja tejto knihy budú následne venované Občianskemu združeniu “Deti v ohrození“. Špeciálne zhotovený, jediný kus obalu pre smartfón Apple iPhone 6/6S návrhárom Ferom Mikloškom bol skvostne ozdobený ručne vytvorenými, hodvábnymi kvetmi, Swarovského kryštálmi, čipkou a doplnený zlatým podpisom dizajnéra umiestnený ako celok v čiernom lakovanom ráme.

Súťaž

Túžite po exkluzívnom obale od ateliéru MIKLOSKO aj vy? Zapojte sa do našej súťaže a jeden, ktorý máme prichystaný pre výhercu poputuje možno práve k vám.

Súťažná otázka: Akému projektu bol venovaný výťažok z dražby počas galavečera, na ktorom bol predstavený exkluzívny obal MIKLOSKO for NUVO Fashion?

  1. List života
  2. Konár smrti
  3. Nové okno


Súťaž bola ukončená 20.12.2014 23:59:00.

Výherca:

Slávka Švidroňová, Poprad

Blahoželáme!

- Najčítanejšie -