Presunúť na hlavný obsah

Krásna herečka Monika Hilmerová o róbe z Plesu v opere: Myslela som si, že za šaty zožnem kritiku...

Slovenské celebrity

„...žena by si mala šaty vyberať hlavne podľa toho, ako sa v nich cíti a ja som do toho išla."

Obľúbená Herečka Monika Hilmerová sa na tohtoročnom Plese v opere predviedla v nenápadnej róbe, ktorou ale zaujala a u divákov vyhrala na plnej čiare. 

Herečka si pri výbere šiat nechala poradiť. „Naša, takpovediac dvorná fotografka, Jana Kusovská Keketi, mi odporučila návrhárku, ktorá šila šaty aj pre ňu. S návrhárkou Janou Mrvovou bola radosť spolupracovať. Po tom, ako som jej povedala moju predstavu, ukázala mi nejaké návrhy a začali sme na tom spoločne pracovať. Šaty sme na skúškach postupne dolaďovali podľa toho, čo sa mi páčilo.

Mohlo by vás zaujímať: Róby z Plesu v opere 2016: Hlasujte a vyberte z prominentov dámu s najkrajšími šatami večera!

Herečka vedela, že šaty chce veľmi jednoduché a túto predstavu návrhárka vytvorila priam dokonale. „Farbu šiat mi odporučili Jana Mrvová, zhodne s Janou Keketi a ja som s touto jemnou púdrovo-ružovou rada súhlasila. Látku som si želala zo šifónu a z tejto látky teda aj bola róba ušitá.“ Pastelová ružová farba Monike naozaj pristala a vyzerala v nej ako z rozprávky.

Prečítajte si: Účesy z Plesu v opere: Aké vlasové stylingy dominovali tohtoročnému plesu?

Na tohtoročnom Plese v opere sme mohli vidieť naozajstné skvosty. Krásnymi róbami dámy spestrili noblesnú akciu. Monike Hilmerovej učarovali okrem iných, napríklad šaty Diany Hágerovej, Michaely Kocianovej, Jany Keketi a Lucie Hablovičovej.

Hranica medzi jednoduchosťou a niečím až príliš jednoduchým, je niekedy naozaj tenká a to si pri predstave svojich šiat myslela i herečka Monika Hilmerová. Myslela som si, že zožnem skôr kritiku za to, že sú šaty až príliš jednoduché, preto ma reakcia ľudí naozaj milo prekvapila a utvrdila ma v tom, že žena by si mala šaty vyberať hlavne podľa toho, čo sa páči jej, na čo má ona náladu, lebo dôležité je, aby sa v nich cítila príjemne. Ďakujem všetkým čitateľom, ktorí za mňa hlasovali, veľmi ma tým potešili," vyjadrila sa herečka Monika Hilmerová k priazni od čitateľov a jej fanúšikov.  

- Najčítanejšie -