Presunúť na hlavný obsah

Zažiarte s farbou, ktorá sa nestratí na svahu ani v meste!

Radosť zažiariť

Lyže? Práca? Večierok? Po sviatočných týždňoch ležérneho vylihovania na gauči je január mesiacom nabitých spoločenských kalendárov, dobrodružstiev aj kariérnych výziev. O to dôležitejšie je vyzerať skvele, veď je to základná podmienka pre to, aby ste sa skvele cítili a vnútornú spokojnosť šírili aj do okolia. Ak tú svoju akosi neviete nájsť, radi vám pomôžeme. Predstavujeme vám prvú premenu roku 2016!

Jednej z vás sme splnili zimný sen o zdokonalení imidžu a – tak trochu netradične – sme tentoraz vkročili aj do sféry športovej módy, aby sme vám ukázali, že ani vrstvenie s primárnym účelom pohodlia a zahriatia nemusí znamenať degradáciu štýlu.

Adeptka na dnešnú premenu, Alžbetka, je študentkou ekonomickej fakulty a pracuje v banke, takže sa dennodenne pohybuje v prostredí, kde sú džínsy rovnakou exotikou ako vlnený kabát na tropickej pláži. Ako sama priznala, na eleganciu je priam vysadená a nie je to iba preto, že je zväzovaná dress code pravidlami. Jednoducho sa jej páči, keď je žena ženou a ešte k tomu dámou. Miluje nevtieravé čaro francúzskeho šarmu a má zmysel pre detail a originalitu, čo je zrejme echom jej umeleckej duše. Táto slečna totiž neovláda len ekonomické poučky, ale aj noty a fotografické režimy. Vo voľnom čase spieva, hrá na klavíri a venuje sa amatérskemu foteniu. V Radosti zažiariť sa však ochotne presunula na druhú stranu objektívu a dovolila nám zdokumentovať svoju  zmenu imidžu.  

Začali sme v kaderníctve KLIER a tak trochu na truc zimnému stereotypu, ktorý vedie húfy žien k studeným odtieňom čiernej ako cez kopirák, sme Alžbetkine vlasy rozžiarili hrejivým mahagónovým tónom. Hairstylistka promptne odhadla, že táto netypická farba bude dobre ladiť s Alžbetkinou pleťou a dovolí vyniknúť jej výrazným očiam. Vlasy zároveň dostali nadštandardnú starostlivosť vo forme vlasového zábalu a nový, svieži zostrih zvýrazňujúci kontúry tváre. 

Líčenie, už tradične v rukách Klaudie Kolenčíkovej z parfumérie Marionnaud, vychádzalo z palety prírodných farieb, pričom prím hrala vytieňovaná šedá. Efekt zmyselného pohľadu pomohla dotvoriť kvalitná riasenka a očné tiene značky Yves Saint Laurent. V súlade s nepísanou zásadou o vyváženosti mejkapu zvolila Klaudia nenápadný telový rúž, no neskôr siahla aj po červenom, aby vyzdvihla príležitostný charakter formálnejších modelov, do ktorých Alžbetku obliekla naša stylistka. Ešte pred odchodom z predajne nás čakala obligátna voňavá povinnosť. Tentoraz predstavu o ideálnom parfume zhmotnil hravý tyrkysový flakón značky MiuMiu s vôňou kvetín. Jarný pocit hoci aj v januári si s ním navodíte exkluzívne v parfumériách Marionnaud. 

Prvý outfit  sme, netradične, zvolili športový. V predajni SPORTISIMO sme našli širokú škálu renomovaných svetových aj českých značiek športového oblečenia a športového vybavenia.   Nakoľko Betka vo voľnom čase rada lyžuje,  vybrali sme pre ňu lyžiarsky outfit. Vychytávkou je vrstvenie búnd, kde sme na tenšiu – tyrkysovú bundu vhodnú najmä na jarnú lyžovačku, zvolili ďalšiu farebnú v podobnom odtieni. Ak sa vybavíte takouto ladiacou kombináciou lyžiarskych búnd, neprekvapí vás žiadne počasie. Úzke čierne lyžiarske nohavice a takzvané snowbooty  nechajú vyniknúť tieto zaujímavé bundy. Okuliare aj lyžiarsku helmu sme pre odľahčenie farebnosti zvolili bielu, ktorá ladí s lemom na zimných topánkach.

Rovno z pomysleného zasneženého svahu sme sa preniesli do teplejšieho prostredia a elegantnejšieho outfitu z predajne ORSAY v Poluse. Petrolejovo modré šaty so zaujímavou potlačou sú skvelou farebnou voľbou k Betkiným vlasom. Doplnené čiernymi pančuškami, opaskom a lodičkami značky Baťa pôsobia šarmantne a veľmi žensky. Ak chcete zaujať a dať outfitu čerešničku na torte, zvoľte inofarebnú kabelku. My sme vybrali bordovú, ktorá ladí tón v tóne s účesom.

K francúzskemu šarmu patrí neodmysliteľne béžový trenčkot či plstený klobúk v pánskom štýle. My sme tieto dva prvky skombinovali a vznikol príjemne ležérny a najmä neprehliadnuteľný model. Betku sme od hlavy po päty obliekli do značky MANGO, kde nájdete všetko, čo k trendovému stylingu potrebujete. Ak chcete ozaj zabodovať, zvoľte širšie zvonové džíny, ktoré sú túto sezónu absolútnym hitom. Kabelku aj čižmy z brúsenej kože sme ladili do o odtieň tmavšej hnedej, aby celkový dojem nepôsobil jednoducho.

Milé dámy, chcete si užiť deň plný zábavy, rozmaznávania a špičkovej starostlivosti v rukách odborníkov? Bez ohľadu na to, koľko máte rokov či kíl, aj vy sa môžete nabudúce nájsť v našej rubrike! Polus City Center ponúka vo svojich predajniach horúce módne trendy a my vám ich radi predvedieme v podobe nápaditých reportáží z premien vybraných účastníčok. A nielen to! Tu nájdete aj SKVELÉ TIPY na nákupy v Poluse. Ak chcete absolvovať premenu v našej rubrike RADOSŤ ZAŽIARIŤ, napíšte nám mail na radostzaziarit@poluscitycenter.sk. Uveďte svoje meno, bydlisko – mesto, vek a pripojte svoju aktuálnu fotografiu.   Aj počas ďalších mesiacov vám  budeme opäť  radiť, skrášľovať  a rozdávať radosť tým, čo túžia zažiariť. Nákupné centrum chce dopriať svojim zákazníčkam radosť a takouto formou prispieť k ich spokojnosti, preto niekoľkým desiatkam z nich zabezpečí servis v podobe profesionálneho tímu v projekte  „Radosť zažiariť”.

PRIHLÁSTE sa! Jednoducho nám napíšte e-mail na adresu radostzaziarit@poluscitycenter.sk