Presunúť na hlavný obsah

Známe krásky z iného uhla: Všetky oči na Monike Hilmerovej, Andrea Verešová inak ako ju vídate

Slovenské celebrity

Pánsky chic na ženách vyzerá lepšie ako si dokážete predstaviť. Aj niektoré známe tváre nášho šoubiznisu si ho vyskúšali a zrazu nabral ich vzhľad celkom iný rozmer.

Monika Hilmerová

Keď sa herečka Monika Hilmerová objavila v spoločnosti v tomto looku, prítomní hostia len lapali po dychu. Jemná blondínka v čierno-bielom outfite pôsobila naozaj žensky. Niekedy zahalený dekolt dokáže vytvoriť tajomno, ktoré je veľmi chic.

Veronika Ostrihoňová

Známa televízna tvár Veronika Ostrihoňová si dokonca v rámci svojho stylingu neváhala dať motýlik. Zatiaľ čo iné dámy zvolili v ten večer róby, Veronika na to išla z inej strany a jednoznačne zaujala.

Neprehliadnite: Známe Slovenky prichytené v civile: Petra Polnišová vyzerala výborne, Zdena Studenková môže konkurovať mladším!

Monika Bagárová

Speváčka Monika Bagárová srší sexepílom tak či tak a v jednoduchých, nadčasových kúskoch vyzerajú jej krivky najlepšie. Inak to nebolo ani v prípade tohto smokingu, vyzerala ako skutočná diva!

Čítajte viac: Vždy dokonalo upravená Monika Bagárová: Kto sa skrýva za jej perfektným štýlom?

Gabriela Drobová

Riaditeľka módnej televízie Fashion TV Gabriela Drobová zvolila takisto styling v duchu pánskeho chicu. Voľne prehodená kravata ako detail tomu dodal úplne iný rozmer a šéfka módnej televízie skutočne vtedy prekvapila.

Zuzana Stráská

Topmodelka Elite Prague Zuzana Stráská sa čoraz častejšie objavuje v Česku a my sa z toho len a len tešíme. Jej šatník je totiž plný inšpirácie a tento look je jednou z nich. Od hlavy po päty jej to vyšlo na jednotku. Roky strávené v módnej brandži sa na jej štýle podpísali.

Andrea Verešová

Zdá sa, že modelka Andrea Verešová je v našich končinách priam stelesnením ideálu ženy. Aj ona však upustila od klasických ženských šiat a vyskúšala si pánsky chic s klobúkom. Dopadlo to na výbornú!

Toto musíte vidieť: Sexica Andrea Verešová takmer nahá na móle: Patrí pohľad na jej zvodné telo len pre oči manžela?

Ktorá známa tvár sa vám v tomto štýle páči najviac?

spolu hlasovalo 1488 ľudí

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus