Presunúť na hlavný obsah

Najsexi zajačikovia, akých ste kedy videli: Uhádnete, ktoré známe krásky sa skrývajú pod maskami?

Zahraničné celebrity

Zajačie ušká dokážu byť nesmierne sexi, veď posúďte sami a nechajte sa inšpirovať známymi kráskami, ktoré to zaručenie vedia.

Veľkonoční zajačikovia nie sú jedinými ušiakmi, ktorí sú chutní a roztomilí. Okrem týchto prívlastkov, dokážu byť zajačie ušká aj nesmierne sexi, veď posúďte sami a nechajte sa možno aj inšpirovať. 

Prečítajte si: Krásne Slovenky a Češky, ktoré sa nechali nahovoriť na fotenie v Evinom rúchu: Takýmito foto sa pochválili!

Ariana Grande 

Mladučká speváčka Ariana Grande si svoju kariéru buduje nielen na svojom talente, ale i na imidži. Vždy vie, ako pôsobiť sexi, čo sa jej podarilo aj vďaka tejto maske. Veľké uši zo speváčky spravili sexi zajka. 

Doutzen Kroes

Modelka značky Victoria´s Secret Doutzen Kroes by rozpálila aj zmrzlinu. Pod maskou a šibalským výrazom sa skrýva krásna modelka, ktorá vie vždy upútať pozornosť. 

Kendall Jenner

Úspešná modelka taktiež podľahla zajačím uškám. Na fotografii pôsobí ako taký smutný zajko, no nám to vôbec neprekáža, lebo vieme, aká je pod maskou nesmierne sexi a krásna.

Prečítajte si: Ako si vystreliť zo svetoznámej modelky? Tomuto mužovi sa to podarilo a rozosmial tak celý svet

Simona Krainová

Česká supermodelka Simona Krainová je stelesnením sexepílu. Pod čipkovanou maskou s uškami skrýva zvodný pohľad, ktorý nenechá chladného ani jedného muža. 

Prečítajte si: Známe krásky ako ich nepoznáte: Markizáčka ukázala hlboký výstrih, Krainová opäť na jednotku!

Victoria Beckham

Módna dizajnérka Victoria Beckham je v svete módy ako ryba vo vode. Preto aj ona vie, čo sa teraz nosí a čo je sexi. Takáto maska sa musí páčiť aj samotnému Davidovi Beckhamovi. 

Prečítajte si: Futbalista David Beckham nešetril slovami na adresu Victorie: Trvalo niekoľko rokov, kým...

Jessica Alba 

Keď zajko, tak so všetkým, čo k tomu patrí. Čierny nos, fúziky a chutné ušká. Takto sa vyzbrojila aj sexica Jessica Alba

Prečítajte si: Hollywoodska kráska kašle na herectvo. V súčasnosti ju zamestnáva „nový job“

- Najčítanejšie -