Presunúť na hlavný obsah

So vzťahom sa mení aj naša postava: Takto randenie a partneri ovplyvňujú náš vzhľad!

Partnerské vzťahy

Je to čierne na bielom! Keď s niekým chodíte alebo žijete, vaša postava na to reaguje – máme dôkazy!

„Keď som bola sama, nikdy som prehnane nenakupovala. Myslím teda jedlo,“ smeje sa nechtárka Beáta, ktorá po dvoch rokoch s Milanom pribrala sedem kíl. „Ani neviem, ako sa to stalo, jednoducho som nejak zlenivela, spohodlnela, nechodila cez víkendy po diskotékach, a bolo to. Najväčšiu radosť som mala, keď sme si šli v piatok po práci nakúpiť. Chrumkavé bagety, cestoviny, syry...“ 

Prečítajte si: 10 dobrých dôvodov, prečo sú ženy s krivkami lepšie v posteli: Tieto fakty sa nedajú ignorovať!

Usadíš sa, priberieš

Ako je to možné? Celkom jednoducho. Keď ste zadaní, riešite jedlo viac, ako keď ste single. „Zbohom, časy, keď mi stačila v chladničke jedna nátierka, banány a vydržala som celý deň na jednej bagete alebo som si kúpila v meste šalát. Teraz vyváram frajerovi, jedlo samozrejme ochutnávam, potom nevydržím a dám si aj ja. Malú porciu, no predsa, aj to sa počíta,“ hovorí Ingrid, ktorá pribrala a tento fakt ju rozhodne neteší. „Neviem však, ako s tým bojovať, je to ťažké. Nedá sa nevariť, rovnako, ako je problém aspoň si z jedla ´nezobnúť´, keď pri mne frajer neustále niečo je,“ vysvetľuje kaderníčka, ktorej kilá navyše prekážajú. Ako každej žene, ktorá sa o seba stará.

Prečítajte si: Muži prezradili, čo ich na ženskom vzhľade, dokáže odradiť najviac! Niektoré detaily vás naozaj prekvapia...

Štíhle single baby?

„To, že s naším vzťahom sa mení aj to, ako riešime, alebo naopak neriešime svoj vzhľad, je evidentné. Stretávam sa s tým, že ženy, ktoré sú vo vzťahu, si napríklad prestanú holiť nohy alebo robiť pedikúru, iné zas chcú byť pre partnera tip – top za každú cenu. Je to individuálne,“ vysvetľuje terapeutka Jana Denková. „To, že mám frajera, pre mňa neznamená, že je vec vybavená. Stále predsa existujú rôzne nástrahy, kvôli ktorým sa predsa vzťah môže rozpadnúť prakticky kedykoľvek,“ myslí si zas Adriana, ktorá sa o seba príkladne stará a pri novom frajerovi dokonca schudla dve kilá.

Mohlo by vás zaujímať: Mesiac bez cukru a alkoholu: Čo táto kombinácia dokáže s vaším telom, je priam zázrak!

„Začala som so spinningom, chcem byť v lete vo forme,“ prezrádza s úsmevom na tvári. „Nechcem to hádzať na to, že s niekým žijem, no je to tak. Plná chladnička ešte nikoho nenechala s prázdnym žalúdkom. Samozrejme, často si s mužom dám neskorú večeru aj ja. Inokedy som si namiesto večere dopriala nové náušnice alebo tričko. Dnes utrácame najmä za jedlo,“ krúti hlavou vydatá čašníčka Petra. Ako to máte s jedlom a vzťahom vy? Napíšte nám do diskusie pod článkom alebo vyjadrite svoj názor v ankete. 

Zmenila sa vám váha, odkedy ste vo vzťahu?

spolu hlasovalo 455 ľudí

Áno
351
Nie
76

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus