Presunúť na hlavný obsah

Jojkárka Alexandra Orviská si s nohami bohyne módne experimenty môže dovoliť: Takto vyzerajú jej NAJ kreácie

Slovenské celebrity

Brunetka s krásnou tvárou a dokonalou postavou, je jedna z najštýlovejších dám nášho šoubiznisu. Tieto fotografie sú toho jasným dôkazom.

Vždy keď sa moderátorka Alexandra Orviská objaví na obrazovkách, muži majú čo robiť, aby ich ústa ostali zatvorené. Ženy sa naopak môžu nechať inšpirovať Alexandriným šatníkom, ktorý, zdá sa, stojí za to. 

Mohlo by vás zaujímať: Slovenky vs. Češky: Dara Rolins neprestáva prekvapovať, Daniela Peštová všetkým vytrela zrak, posúďte sami!

Odvážne kúsky

Hovorí sa, že na dokonalej postave nie je čo pokaziť, no keď sa k tomu ešte pridá charizma a dobrý vkus, výsledok nemôže dopadnúť inak, než na výbornú. Moderátorka, ktorá je už ostrieľanou tvárou televízie JOJ sa naozaj môže pochváliť dokonalou postavou, na ktorej aj takéto odvážne kúsky vyzerajú výborne. 

Kamufláž

Aj keď Alexandra nepatrí k vysokým ženám, tento detail vie s malou kamuflážou dokonale zakryť. Tou kamuflážou je výber topánok, ktoré jej nohy vždy predĺžia. Sexi kraťasy, či ultrakrátke šaty, urobia už len záverečnú štýlovú bodku. 

Mohlo by vás zaujímať: Výstavné nohy nášho šoubiznisu: Zdá sa, že prominentná moderátorka vyťahuje všetky tromfy

Moderátorka Saša Orviská miluje lodičky vo všetkých farbách a výškach. Jej nohy v nich dokonale vyniknú. 

To najlepšie nakoniec

Musíme uznať, že s takouto postavičkou, akú má moderátorka Saša Orviská, je ťažké niečo pokaziť. Alexandra je náruživá športovkyňa, najmä čo sa týka vodných športov a nielen na jej ukážkovom zadočku je aktívny pohyb vidieť. 

Páči sa vám postava a štýl Saši Orviskej?

spolu hlasovalo 891 ľudí

Áno
692
Nie
199

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus