Presunúť na hlavný obsah

Rozkvitnite s 3D efektom! Dodá objem na správnych miestach

Štýlové nákupy

Májovú tému Štýlových nákupov v Poluse tvoria kvetiny a v dnešnom vydaní dostanú doslova nový rozmer.

Čítajte ďalej a inšpirujte sa, ako byť na jar hviezdou ulíc! Stačí nabrať objem na tých správnych miestach. 

Nadštandardný servis v obľúbenom bratislavskom nákupnom centre si tentoraz vyskúšala 33-ročná manažérka Janka. Šarmantná dvojnásobná maminka nemá veľa času na pózovanie pred zrkadlom, tak sme pred ňu pristavili namiesto zrkadla niečo lepšie. Suitu profesionálov, ktorí rozbili jej denný stereotyp a dopriali jej zaslúžený relax v Polus City Center od hlavy až k pätám.  

Začali sme opäť v kaderníckom salóne BENDLER hair by Paviel, kde sa jeho majiteľ Paviel Rochnyak pohral s Jankinými vlasmi tak, že zvyšok polusáckeho tímu nestačil sledovať jeho prepletajúce sa prsty. Z prirodzene pevných, hustých pramienkov vytvoril pôsobivú geometriu, čím účesu dodal plastickosť. Zručný vlasový odborník zafixoval zdanlivo fádne vrkôčiky do rafinovaného celku, vhodného dokonca aj na večernú príležitosť. 

Tip kaderníka: Štýl, ktorý som pre Janku vytvoril, je vyslovene letný. Ležérny, neotravný. Hodí sa ku všetkým typom moderného oblečenia. Pôsobí žensky, jemnučko a pekne. Zapletance pristanú univerzálne všetkým ženám, no nejakej päťdesiatničke by som ich už asi neodporúčal.

Janka má mimoriadne pekné oči a veľké pery,“ zhodnotila vizážistka Klaudia Kolenčíková už pri našom vstupe do parfumérie Marionnaud, ktorú tiež nájdete v Polus City Center. Na prvý pohľad ocenila kvalitu Jankinej pleti. Skutočne jej nebolo treba veľmi pomáhať, tak ju aspoň prežiarila strobingom, ktorý je aktuálne medzi vizážistami veľmi trendy, pretože vyznieva naturálne a uberá roky. „Ide v podstate o rozjasnenie pleti,“ vysvetľuje Klaudia. „Používajú sa pri ňom rôzne rozjasňovače a highlandery, aby pleť získala svieži nádych. Vo výsledku potom pôsobí prežiarene, zdravo a mlado.“  Janku nalíčila dekoratívnou kozmetikou Yves Saint Laurent a na nadchádzajúce leto jej odporučila voňavú novinku od Elie Saab s ľahučkými kvetinovými tónmi.

 

Tip vizážistky: Jarné pery by mali byť šťavnaté a vo farbách kvetín, napríklad ružovej či fuksiovej.  Túto sezónu letia matné rúže, ale pri kvalitných značkách ako Yves Saint Laurent vidieť, že na slniečku sa efektne zalesknú. 

Štýlové nákupy  v Poluse sme  tentokrát absolvovali v predajni Orsay. Janka nám o sebe prezradila, že miluje tanec a treba dodať, že pri lovení módnych vychytávok spoločne so stylistkou Mirkou Dobiš Michalkovou sa jej vášeň pre pohyb veru celkom zišla. Obe dámy sa neúnavne zvŕtali okolo jarného sortimentu  značky Orsay. Oplatilo sa – nielenže našli, čo hľadali, ale z fotiek je evidentné, že Janka si svoj „babský deň“ užila s maximálnym nasadením a nechala sa strhnúť entuziazmom produkčného tímu. 

OUTFIT:  Janka je krásna, mladá mamička, ktorá si môže dovoliť takmer čokoľvek. Rozhodli sme sa preto zaexperimentovať a tému „kvety“ sme poňali netradične. Namiesto potlače či kvetinových vzorov na oblečení sme vsadili na tie živé a použili sme  ich do vlasov. Takýto kvetinkový veniec, ktorý  sme v rámci štýlových nákupov v Poluse objavili v predajni šperkov a bižutérie  Bijou Brigitte, poslúžil ako solitér a doplnili sme ho jednoduchými tyrkysovo-zelenými šatmi s bielym opaskom. Celkový dojem z jarného outfitu umocňujú aj biele lodičky z predajne Baťa, ktoré majú retro nádych.

Tip stylistky: Kvety patria neodmysliteľne k jari a objavujú sa preto v móde každú jarno-letnú sezónu. Oproti minulým rokom je posun v tom, že sa nenosia len ako potlač na oblečení, ale aj ako 3D, napríklad vo vlasoch, doplnkoch či šperkoch

VIDEO: Janka v krásnych modrých šatách

Jankina módna vizitka:    

Neznášam:  Keď vidím ponožky v lodičkách. Bŕ!

Zbožňujem:  Jednoduchú športovú eleganciu – čierne tričko, vysoké lodičky a džínsy.

Milé dámy, už nabudúce si na tomto mieste môžete prečítať svoj príbeh! Využite možnosť originálneho módneho poradenstva, aké tu ešte nebolo. V réžii Polus City Center vás nastajlujeme podľa vopred určenej témy a okrem špičkového servisu a profesionálnych fotografií si každá z vás odnesie domov symbolický darček. Užite si deň plný relaxu a horúcich módnych trendov na účet Polusu!

Téma mesiaca jún: Letný outfit na večer. Prihlášku spolu s fotografiou posielajte na: radostzaziarit@poluscitycenter.sk. Uveďte svoje meno, bydlisko – mesto, vek a nezabudnite pripojiť svoju aktuálnu fotografiu. Prijmete našu módnu výzvu? Skúste to, odvážnym šťastie praje!

S pozdravom,

tím projektu Štýlové nákupy v Poluse

- Najčítanejšie -