Presunúť na hlavný obsah

Krásna Lucia Hablovičová sa ukázala tak, ako ju vidieť len málokedy: Ako sa vám páči v tomto úbore?

Slovenské celebrity

Známa tvár slovenského šoubiznisu Lucia Hablovičová predviedla svoje dokonalé telo v takomto nezvyčajnom outfite.

Nebojíme sa použiť slová, že jedna z najkrajších Sloveniek, Lucia Hablovičová, je ženou do koča i do voza. Svojimi dokonalými krivkami a krásnou tvárou stále ohuruje a to má, podržte sa, tridsaťsedem rokov. 

Gény teda v tomto prípade zahrali úlohu a krásna brunetka stále ohuruje všade, kam vkročí. Inak to nebolo ani v prípade, keď sa už piatym rokom rozhodla pomôcť tým, ktorí pomoc potrebujú a dokonca si pre nich sadla na bicykel. Na dobročinnej akcii MISIA 05 sa Lucka ukázala tak, ako ju mnohí z nás nemajú šancu často vidieť

Prečítajte si viac: Slávni kuriéri počas Misie 05 vyzbierali slušnú sumu: Takto pomáhali známe osobnosti!

Lucia Hablovičová ukázala, že si môže dať na seba čokoľvek a vždy bude vyzerať božsky!

Aj keď sa krásna mamina javí ako šprotový typ a fanúšik pohybových aktivít, nebolo to pre Luciu zozačiatku vôbec jednoduché. Bolo to veľké riziko, sadnúť na bicykel po „tisíc“ rokoch, ale zvládli sme to“, okomentovala svoj prvý zážitok, z pred piatich rokov, od kedy táto milá akcia traduje.

Ja som bicyklovala v detstve, takže teraz, keď som mala dať nohy zo zeme na pedále, to bola riadna divočina,“ pousmiala sa Lucia.

Prečítajte si: Lucia Hablovičová, ktorá sa v spoločnosti nepredvádza, ohúrila: Táto žena ani po tridsiatke nemá konkurenciu!

Pri vyťaženosti matky a riaditeľky úspešnej škôlky, má Lucia Hablovičová vôbec čas na šport? Odpoveď znela jasne: „čo sa týka športov, to je bohužiaľ u mňa len v zmysle plánov. Veľmi by som túžila cvičiť jogu, niekoľko krát som sa do toho pustila, ale bohužiaľ teraz na to nie je čas." 

Aj napriek tomu, že si Lucka sadne na bicykel len pár dní do roka, svojou postavou doslova ohuruje 

Chceli by ste mať takú postavu, akú má krásna Lucia Hablovičová?

spolu hlasovalo 327 ľudí

Áno
268
Nie
59

 

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus