Presunúť na hlavný obsah

S nohavičkami alebo bez? Kedy sú Slovenky ochotné zahodiť spodnú bielizeň a vyraziť si naostro?

Zdravie

Chodenie „naostro“ je pre mnohé priam nepredstaviteľné, iné si to nevedia vynachváliť. Je však naozaj až toľko žien, ktoré vychádzajú z domu bez spodnej bielizne?

Vedeli by ste si vy predstaviť, že sa ráno vyberiete do práce bez nohavičiek? Možno cez leto, keď je nám aj vlastná koža na príťaž, si mnohé dovolia na chvíľu tento „úlet“. Ale ak sa nazdávate, že sa medzi vami prechádza množstvo žien, ktoré nechali bielizeň doma, tak ste na omyle. Chodenie na ostro, resp. bez nohavičiek u nás nie je až tak zaužívané, ako by sa mohlo zdať. Utvrdili sme sa v tom aj na základe prieskumu, kedy sme sa zisťovali, či sú ženy vôbec schopné chodiť bez nohavičiek a za akých okolností? A prekvapilo nás, že skôr, ako teplo, bolo rozhodujúcim faktorom úplne niečo iné...

Mohlo by vás zaujímať: 7 faktov o bradavkách, ktoré by mali vedieť ženy, ale i muži: Číslo dva vás určite prekvapí

Situácia a prostredie

Vhodná doba je priam nevyhnutná na to, aby si ženy vyšli bez nohavičiek. Za tú naj považujú dohodnuté rande, naopak, len tak naostro by sa len máloktoré vybrali do práce či večer do baru. Mnohé dokonca zvažovali poobedňajšie posedenie pri káve. Pokiaľ by si obliekli niečo dlhšie, nemali by problém odložiť na pár hodín spodnú bielizeň...

Okolnosti

Naostro do spoločnosti by sa vybrali ženy len vtedy, keď by mali na sebe taký obtiahnutý kúsok, že aj tie najtenšie nohavičky by stále trochu vyčnievali... No zdá sa, že slovenské ženy akosi nechcú vyvolávať faux pas v štýle hollywoodskych hviezd, ktorým chodenie naostro v mini nerobí žiadny problém. 

Na žiadosť partnera

Väčšina žien sa však vyjadrilo, že ak by od nich partner chcel, aby si občas s ním vyšli bez spodnej bielizne, tak by mu ochotne toto želanie splnili. 

Prečítajte si: Spodná bielizeň nie je len obyčajný kus odevu: To, akú nosíte, o vás prezradí viac, ako si myslíte!

Strach

Mnoho žien sa bojí, že ich ľudia jednoducho odhalia, alebo že škodia svojmu zdraviu. Práve tieto dve príčiny stoja za tým, že sa boja odhodiť zábrany a sem-tam si počas horúčav vybehnúť naostro. 

A ako to teda s tým zdravím naozaj je?

Je takéto „vetranie“ intímnych partií vôbec pre ženy vhodné? Odborníci v tom majú jasno. Chodenie naostro ako také vášmu zdraviu neškodí. Práve naopak, gynekológovia sa zhodujú v tom, že radšej chodiť bez nohavičiek, ako mať na sebe tango strih. Práve nimi sa šúchaním a pohybom pri chôdzi prenáša množstvo baktérií z análneho otvoru do pohlavného. Takže radšej ako tento strih, pokojne si občas vybehnite bez nohavičiek. 

Neprehliadnite: Najčastejšia choroba „tam dole“, ktorej sa ťažko zbaviť: Táto nepríjemnosť vás odstaví od sexu na pekne dlho!

Vedeli by ste si vyjsť do spoločnosti bez nohavičiek?

spolu hlasovalo 208 ľudí

áno
164
nie
32

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus