Presunúť na hlavný obsah

Bývalá misska Jana Mutňanská otvorene priznala, ako vníma neveru a čo sa zmenilo v jej živote

Feminity TV

Multitalentovaná Jana Mutňanská má novinku vo svojom živote. Čo viac prezradila o svojom súkromí?

Kariéru modelky a moderátorky krásna brunetka Jana Mutňanská momentálne vymenila za niečo, k čomu mala vždy blízko. Bývalá misska a moderátorka Fashion TV sa netají tým, že má romantickú dušu a najnovšie to ukázala, keď sa rozhodla napísať svoje pocity do knižky. 

Prečítajte si: Známe Slovenky odštartovali plavkovú sezónu: Verešová, Orviská sa majú čím chváliť, nezaostávajú ani ďalšie!

Jana Mutňanská už roky pôsobí v slovenskom šoubiznise a jej fanúšikovia si ju môžu pamätať, ešte zo speváckej súťaže, kde sa predviedla, aj ako speváčka. Časom sa jej kariéra začala uberať modelingovým smerom, veď niet sa čomu čudovať. Svoj sen si splnila ale až teraz, keď v rukách drží svoj prvý román. 

Súkromie

Kniha ´Umenie lásky´ je plná sklamania a zvratov a lásky, presne taká, aký je aj náš život. Dej sa odohráva v slovenskom prostredí a hlavnou hrdinkou je módna redaktorka,“ prezrdila Jana. Pravdepodobne nie je náhoda, že hrdinka je tak ako Jana, z módnej brandže. Dokonca v knihe nastane zvrat, kedy sa hrdinka zaľúbi do staršieho muža, ktorý jej ukáže, aké je umenie milovať. Náhoda, alebo dala Janka do svojho diela zo svojho života viac, ako by sme čakali. 

Prečítajte si: Známe Slovenky sa opäť predviedli: Mutňanská ako filmová star, ultraštíhla Zelinová a iné!

Modelka Jana Mutňasnká so svojim partnerom Jozefom Dolinským 

Inšiprácia zo života

Brala som samozrejme inšpiráciu aj zo svojho života, no najmä zo života ostatných ľudí okolo mňa, pretože láska sa dotýka každého z nás.“ O partnerských skúškach v živote a viac o nevere, sa dozviete viac vo videu pod článkom. 

Knihu Umenie lásky si môžete zakúpiť aj TU.

FEMINITY TV: Krásna a talentovaná Jana Mutňanská prezradila viac zo svojho súkromia, i to, ako vníma neveru

- Najčítanejšie -