Presunúť na hlavný obsah

Erotické poviedky: Na zoznamke môžete nájsť hocikoho, ale tento ich všetkých tromfol!

Erotické poviedky

Pri tomto mužovi som sa rozhodla správať tak, ako nikdy predtým.

Dodnes si spomínam na jeho zaujímavý profil. Muž so zdravými názormi na život, žiadne narcistické úlety, iba zopár fotografií s priateľmi. Napísal mi ako prvý, a ja som sa tomu nebránila. Po všetkých tých sklamaniach som si chcela len užiť. 

Prečítajte si: Žena zvodkyňa očami mužov: Tieto štyri veci musí mať, aby chlapov dostala na prvýkrát

Nočné rozhovory s ním mali zvláštnu príchuť nedostupnosti. Hoci som žena, konverzácia z mojej strany bola sexuálne otvorená. On sa takto ladenej konverzácii statočne vyhýbal, a práve to ma priťahovalo. Vždy keď som začala niečo dvojzmyselné, diplomaticky zmenil tému. Bola som si takmer istá, že každý muž chce od ženy sex, a on nebude výnimkou. 

Rozhodla som sa, že ho dostanem

Po mesiaci som ho pozvala k sebe domov, a celé to zahrala na večeru. Keď zaklopal, prišla som mu otvoriť len v priesvitnom korzete a nohavičkách. Vo dverách sa zastavil, a povedal: „K večeri si sa mohla obliecť slušnejšie!“ Pokladala som to za hlúpy vtip, pritiahla ho k sebe a pobozkala. Okamžite ma od seba odsunul s tým, že je to len prvé rande, a ja sa správam ako štetka. Jeho prísny tón ma prekvapil a uzemnil. Hodila som si na seba dlhý kabát, a začala servírovať večeru.

Celý čas na mňa bez slova pozeral. Po večeri povedal, že to mohlo chutiť lepšie, a namiesto zvádzania by som sa mala naučiť variť. Začínala som ho mať plné zuby. Po tom, čo som mu povedala, že nepotrebujem aby ma niekto poučoval, sa iba ironicky zasmial, a zamieril ku vchodovým dverám. 

Môjmu egu to nedalo

Rozbehla som sa za ním do podzemných garáži. Postavila som sa pred auto, a začala mu vyčítať jeho neuveriteľne drzé správanie a ignoráciu. Vyšiel z auta, chytil ma za rameno, a povedal nech si nemyslím, že dostanem každého len preto, že som sexy. Po jeho slovách som sa rozhodla odísť, na čo ma zdrapol, strhol zo mňa kabát, a na kapote auta sa so mnou miloval tak, ako nikto predtým.

Prečítajte si: Dotyky na týchto miestach ženy zbožňujú: Posledným v zozname si ju získate!

Tvrdé slová, a dotyky ma v priebehu polhodiny vášnivého milovania priviedli tam, kde som sa ešte s nikým nedostala. Následne na to ma obliekol, potľapkal po pleci, a povedal, nech sa vrátim domov. Jeho dominancia ma vzrušila až tak, že som jeho reči odignorovala a nastúpila do auta. Na tú jazdu nikdy nezabudnem. V ten večer sme pokračovali takmer všade..