Presunúť na hlavný obsah

Erotické poviedky: Tajomstvo z mojej minulosti, o ktorom sa moja priateľka nikdy nemala dozvedieť...

Erotické poviedky

Kto mohol vedieť, aký je svet malý a aké hlúpe náhody sa stávajú. Teraz môžem len dúfať, že sa Katarína ku mne vráti.

Tak ako takmer každý mladý človek, tak aj som si v mojej mladosti čo to preskákal. Výlety s kamarátmi, ktoré sa vždy skončili u niekoho na byte, diskotékové „jednorazovky“  a veľa žien. Vždy som si hovoril kedy, ak nie teraz. Dnes som už povedzme v štádiu, kedy nepotrebujem vyhľadávať veľké dobrodružstvá. 

Mohlo by vás zaujímať: Erotické poviedky: O manželovej milenke som sa dozvedela mesiac po svadbe, rozhodla som sa...

Moja partnerka je úžasná osoba. Zamiloval som sa do nej ihneď, ako som ju uvidel. Jej vzhľad u mňa evokuje detstvo, pretože presne tak, ako vyzerá ona, vyzerala aj moja učiteľka v škôlke, do ktorej som bol platonicky zmilovaný. Nižšia útla postava, havranie vlasy a modré oči. Táto kombinácia ma vždy dostala, ale len do jednej som sa bezhlavo zamiloval. 

Obaja sme zbledli...

Katarína sa preťahovala do hlavného mesta, keď ukončila vysokú školu. Domov chodila len málokedy. Zoznámili sme sa pred dvoma rokmi a odvtedy sme spolu každý deň. Nečakaná udalosť sa stala, keď sme išli prvýkrát spolu na návštevu k jej rodičom. Keď sme otvorili dvere domu, kde Katka strávila detstvo, prvého koho som uvidel, bola jej matka. Veľmi pekná žena, ktorá pôsobila ešte mladšie, než ju moja priateľka opisovala. Katka je jedináčik a jej rodičia ju mali, keď boli sami ešte veľmi mladí. 

Mohlo by vás zaujímať: Erotické poviedky: Na pracovnom pohovore mi dal tento muž veľmi nevhodnú ponuku, nebol v tom ale sám

V kuchyni sedel jej otec. Keď vstal zo stoličky, obaja sme zbledli a takmer sme prestali dýchať. Pred niekoľkými rokmi sme sa na jednej firemnej akcii spolu veľmi dobre zabávali, až sme skončili s jednou hosteskou, v jednom byte a v jednej posteli. Všetko toto sa mi vybavilo pred očami a som si istý, že aj jemu. 

Prečítajte si: Erotické poviedky: Manželka odmietala sex, po jednej noci sa všetko zmenilo!

Môj „svokor" toto tajomstvo nikdy nikomu nepovedal. Je to vysoko postavený a hlavne ženatý muž, takže chváliť sa s niečím takýmto neprichádzalo do úvahy. V ten deň sme sa o tom nerozprávali, nenašli sme si na seba čas. Na druhý deň mi ale zavolal, či by sme sa stretli. So stretnutím som súhlasil. Dohodli sme sa na tom, že na to zabudneme, že sme dospelí ľudia, ktorí robia prešľapy a chyby. 

Nečakané prekvapenie

O mesiac na to na nás čakalo ale nepekné prekvapenie. Tá hosteska, s ktorou sme si užili ja a môj budúci svokor jednu noc, na seba nenechala čakať a kontaktovala ho. Začal sa kolotoč s nepríjemnými vyhrážkami, typu, kto všetko by sa o tomto malom tajomstve nemal dozvedieť. Neviem odkiaľ mohla ona vedieť všetky informácie o mne a o Katkinom otcovi, ale bola naozaj dobre informovaná. 

Prečítajte si: Manželka mala časté výjazdy do práce: To, čo sa za tým skrývalo, by mi nenapadlo ani v tom najhoršom sne

Keďže sme sa ani jeden nechceli nechať vydierať od mladého dievčaťa, museli sme obaja povedať pravdu. Nikdy som nezažil nič tak trápne a cítil som sa ako úplný idiot. Katka to „nerozdýchala“, jej matka len veľmi ťažko. Ešte stále čakám, že sa mi ozve, no už je to pár týždňov, odkedy som ju nevidel. Kto mohol vedieť, aký je svet malý a aké hlúpe náhody sa stávajú. Teraz môžem len dúfať, že sa Katarína ku mne vráti a na celú vec sa pokúsime zabudnúť.  

- Najčítanejšie -