Presunúť na hlavný obsah

Osem znakov, ktorými ľahko zistíte, že ste si s partnerom súdení: Body dva a osem sú priam nevyhnutné

Zábava

Ako zistíte, že ste si s priateľom súdení? Jednoducho to musíte cítiť. A okrem toho vám k tomu môže pomôcť aj týchto pár znakov.

1. Viete sa spolu zasmiať

Vedieť sa zasmiať v dobrom aj v zlom, nedokážu všetky páry. Najmä, ak sa majú smiať samy na sebe. Humor je základom každého vzťahu. S ním ide predsa všetko hneď jednoduchšie.

Neprehliadnite: Byť trápny niekedy nemusí byť márne: Aká najtrápnejšia situácia sa stala vám?

2.Výborný sex a žiadny stereotyp

Nebudeme si nič nahovárať. Dobrý sex je zárukou stabilného vzťahu pre mužov aj ženy. A ak vám to v posteli klape a ani po spoločných rokoch nehrozí žiadny stereotyp, dokážete o intímnostiach otvorene so svojim partnerom hovoriť, ste zaručene jednou nohou v cieli. 

3. Nemáte najmenšie dôvody pochybovať

Dôvera vo vzťahu musí byť. No ak máte čo i len malé pochybnosti o svojom partnerovi a jeho vernosti, mali by ste ich čím skôr odstrániť, lebo časom sa môžu len zväčšovať. No ak ste ani po pár spoločných rokoch nezačali o sebe navzájom pochybovať,  tak vám gratulujeme.

4. Nebojíte sa robiť si dlhodobé plány

Radi si spolu robíte plány na dlhšie obdobie ako len po víkend? Napríklad na spoločné bývanie, plánovanie rodiny, dovolenku...? Ak sa pri tom všetkom ešte aj dokáže zhodnúť, tak môžete mať istotu, že po vašom boku je partner, ktorý tam má byť.

Mohlo by vás zaujímať: Aký typ ženy ste podľa mesiaca vášho narodenia? Novembrové majú jednu "superschopnosť", aká je tá vaša?

5. Viete nájsť kompromisy a rovnováhu

V každom vzťahu príde občas aj na hádky. No dôležité je, ako ich riešite. Ak obaja z času na čas robíte kompromisy, najmä v dôležitých a zásadných veciach, máte bod k dobru. Rovnováha vo vzťahu musí byť, nikto by nemal byť „otrokom“ nápadov či presvedčení toho druhého.

6. Nemáte problém ukázať svoje zraniteľné ja

Vedieť prejaviť svoje slabé stránky, plač či strach pred partnerom by nemalo byť vo fungujúcom a harmonickom vzťahu pre nikoho problém. Partner by mal poznať aj vaše zraniteľné ja. Odhaliť sa však nedokáže dnes už len tak každý.

7. Ste sebou navzájom fascinovaní

Fascinuje vás váš priateľ? To je len dobré! A svoje nadšenie by ste mu mali dávať patrične najavo. Byť fascinovaný partnerom ako takým, ale aj jeho správaním, prejavom je znakom, že ste našli toho pravého. 

Prečítajte si: 5 "antisexi" vecí, ktoré su na mužoch vlastne úplne sexi, súhlasíte?

8. Jednoducho to cítite

Každý mal vzťah, kedy naozaj vedel, že to nikam nepovedie. I keď ste toho partnera mali radi, cítili ste to ako prechodnú stanicu. No s tým pravým žiadne takéto pocity neprichádzajú do úvahy. Jednoducho cítite bez najmenších pochybností, že ste si súdení...

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus