Presunúť na hlavný obsah

Najkrajšie bábätko showbiznisu: Kto sú jeho šťastní rodičia?

Zahraničné celebrity

Je pravda, že všetky deti sú svojim spôsobom krásne, ale táto malá princezná ich momentálne tromfla.

Obľúbený spevák John Legend sa stal pred troma mesiacmi šťastným otcom krásnej dcérky, ktorú mu porodila jeho partnerka, a úspešná modelka Chrissy Teigen. Malá Luna sa už krátko po narodení stala veľkým hitom internetu, a my sa tomu vďaka jej rozkošnej tváričke bábiky nečudujeme.

Mohlo by vás zaujímať: Prvý potomok krásneho anjelika a lámača ženských sŕdc: Z toho, akú veľkú rodinu plánujú, budete prekvapení

Zaujímavosťou je, že spevák malej Lune už od narodenia spieva uspávanky, a zdá sa, že malá princezná si hudbu užíva aj v náručí svojej mamy Chrissy.

 

Mommy getting ready for Beyoncé in Milan tonight!

Video uverejnené používateľom John Legend (@johnlegend),

Obaja rodičia si svoju novú rolu okamžite zamilovali, a naplno si ju každý deň užívajú ako šťastná rodina. Uznávame, že to spevákovi s malou Lunou naozaj pristane.

Trocha netradične sa rodičia malej Luny v rozhovore pre E! News priznali, že hoci majú obaja už viac ako 30 rokov, ešte stále nevedia plávať, a práve kvôli dcére by sa to radi naučili. Chceli by skúsiť všetko spolu s ňou, a toto je jedna z vecí, na ktorej ešte musia zapracovať.

Prečítajte si: Nový prírastok do miliardárskej rodiny: Krásna Ivanka Trump porodila tretie dieťa, nazrite do jej súkromia!

Luna si spolu s rodičmi prednedávnom užila aj športový zápas, a to má len zopár mesiacov. Zdá sa, že práve vďaka nim, bude mať v dospelosti prehľad o všetkom.

- Najčítanejšie -